بررسی زندگی شخصی مایک اسپنس+ آشنایی با صوانح رانندگی وی

مسابقات فرمول یک که به مسابقات اتومبیل‌ رانی جایزه بزرگ نیز مشهور است، بالاترین رده از مسابقات بین‌ المللی خودروها چرخ‌ باز می باشد که توسط فدراسیون بین‌ المللی اتومبیل‌ رانی سازمان‌ دهی و برگزار می‌شود. در این مسابقات خودروها با سرعتی تا ۳۵۰ کیلومتر در ساعت (حدود ۲۲۰ مایل در ساعت) با هم مسابقه می‌ دهند. از جمله رانندگان سابق این مسابقات می توان به مایک اسپنس اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این راننده فرمول یک اطلاعات بدست آورید.

معرفی مایک اسپنس

معرفی مایک اسپنس

مایک هندرسون اسپنس در ۳۰ دسامبر ۱۹۳۶ در کرویدون به دنیا آمد و در۷ مهٔ ۱۹۶۸ در ایندیاناپلیس، ایندیانا در گذشت. او یک رانندهٔ مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل بریتانیا بود که از فصل ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۸ در مجموع در ۳۷ گراند پری از مسابقات جهانی فرمول یک شرکت کرد. این شخص حرفه اتومبیل رانی خود را از طریق درگیر شدن در تجارت گاراژ خانواده اش در میدن هید برکشایر آغاز کرد. اسپنس پس از گردش و رانندگی با ترنر پدرش با اتومبیل ورزشی AC Ace تصمیم به شرکت در مسابقات اتومبیل رانی باز در فرمول جونیور در سال 1959 گرفت.علیرغم نتایج نا امید کننده در اولین فصل مسابقات فرمول جونیور با یک تیم بزرگ و کسب مقام چهارم در مسابقات قهرمانی Grand Prix FJ، در اواخر 1963، او به تیم لوتوس دعوت شد.

اسپنس با رانندگی در هر دو مسابقات لوتوس 25 و لوتوس 33 موفق به کسب امتیازات قهرمانی در دو مسابقه قهرمانی جهان، مقام ششم در ایتالیا و چهارم در فینال فصل مکزیک شد . این به او چهار امتیاز داد و او را در رده دوازدهم مسابقات قهرمانی رانندگان قرار داد. اسپنس در طول دوران فعالیت خود در فرمول یک، تنها یک بار بر روی سکو رفت و توانست ۲۷ امتیاز را به نام خود به‌ ثبت برساند. اولین ورود او به مسابقات فرمول یک جهان مربوط می شود به جایزه بزرگ ایتالیا که در سال ۱۹۶۳ برگزار شد وآخرین ورود او به این مسابقات در جایزه بزرگ آفریقای جنوبی در سال ۱۹۶۸ بوده است. اسپنس بر اثر تصادف رانندگی در مرحلهٔ تمرین در ایندیاناپلیس، ایندیانا درگذشت. مقاله قهرمان فرمول یک نیز در اختیار شما قرار داده شده است.

مایک اسپنس چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

متاسفانه عمر رانندگی حرفه ای او کوتاه بود ولی در همین مدت کوتاه نیز توانست به افتخارات زیاد دست پیدا کند. اسپنس از فصل ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۸ در مجموع در ۳۷ گراند پری از مسابقات جهانی فرمول یک شرکت کرد. اسپنس در طول دوران فعالیت خود در فرمول یک، تنها یک بار بر روی سکو رفت و او توانست ۲۷ امتیاز را به نام خود به‌ ثبت برساند.

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده عضو کدام تیم است؟

مایک اسپنس پنج سال به طور حرفه ای در مسابقات فرمول یک شرکت داشت و در این مدت در تیم ها ماشین ها چاپارل، لوتوس و بی آرام عضویت داشت و موفق شد موفقیت ها بسیاری در این رشته از مسابقات به دست بیاورد.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

اسپنس به عنوان یکی از رانندگان فرمول یک جهان شناخته شده است ولی متاسفانه عمر رانندگی حرفه ای او کوتاه بود ولی در همین مدت کوتاه نیز توانست به افتخارات زیادی دست پیدا کند. شما از طریق گوگل پلی و جستجو نام او در گوگل می توانید به عکس ها فراوانی از او دسترسی پیدا کنید و عکس ها این راننده نام آشنا فرمول یک را ببینید. عکس های توماس انگه و اسکات اسپید نیز در سایت قرار داده شده است.

آدرس پیج مایک اسپنس در اینستاگرام چه می باشد؟

مایک در سال ۱۹۶۸بر اثر تصادف درگذشت. در این زمان شبکه های مجازی به این شدت مطرح نبوده است. به همین دلیل او دارای پیج اینستاگرام نبوده و تنها عکس ها و فیلم ها مسابقات او را می توان با سرچ در گوگل مشاهده کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مایک اسپنس درچه سالی و در کجا به دنیا آمد؟

  مایک اسپنس در ۳۰ دسامبر ۱۹۳۶ در کرویدون، ساری، به دنیا آمد و در۷ مهٔ ۱۹۶۸ در ایندیاناپلیس، ایندیانا در گذشت. او یک رانندهٔ مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل بریتانیا بود.

 2. مایک اسپنس در چند گراند پری از مسابقات فرمول یک شرکت کرده است؟

  مایک اسپنس از فصل ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۸ در مجموع در ۳۷ گراند پری از مسابقات جهانی فرمول یک شرکت کرد و تنها یک بار بر روی سکو رفت و او توانست ۲۷ امتیاز را به نام خود به‌ ثبت برساند.

 3. اولین ورود مایک اسپنس به مسابقات جایزه بزرگ جهان مربوط به چه سالی است؟

  اولین ورود مایک اسپنس به مسابقات فرمول یک جهان مربوط می شود به جایزه بزرگ ایتالیا که در سال ۱۹۶۳ برگزار شد.

 4. آخرین ورود مایک اسپنس چه سالی بوده است؟

  آخرین ورود مایک اسپنس به این مسابقات مربوط می شود به جایزه بزرگ آفریقای جنوبی که در سال ۱۹۶۸ برگزار شده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا