لیست جذاب ترین مدل های زن ایرانی در سال 2022 + بررسی حواشی

زیبای زنان و دختران ایرانی همیشه در دنیا زبان زد بوده است و به همین خاطر دختران زیادی در ایران به دنبال حرفه مدلینگ می روند و سعی می کنند از این زیبایی استفاده کرده و در کنار محبوبیتی که به دست می آورند، درآمدی هم داشته باشند. جذاب ترین مدل های زن ایرانی نیز همیشه موضوع صحبت رسانه ها و شبکه های اجتماعی بوده است. با ما همراه باشید تا این مدل های جذاب را بشناسیم و بیشتر درباره آن ها بدانیم.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

جذاب ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

همان طور که گفتیم تعداد زیادی دختر ایرانی به عنوان مدل در ایران یا خارج از کشور فعالیت می‌ کنند که همیشه جز زیباترین مدل ها شناخته شده اند و گاهی جذابیت آن ها جهانی شده است. این مدل ها همیشه به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را انجام می دهند و از برند های بزرگ نیز برای آن ها درخواست همکاری فرستاده می شود. در زیر تعدادی از جذاب ترین مدل های زن را معرفی می کنیم و با آن ها آشنا می شویم.

مه لقا جابری

یکی از زیباترین و جذاب ترین مدل های ایرانی که در خارج از کشور فعالیت دارد و زندگی می کند، مه لقا جابری است. او متولد ۱۷ ژوئن ۱۹۸۹ است و کار خود را از زمانی که برای زندگی به آمریکا رفت شروع کرد. زیبایی چهره و اندام او‌ توجه برند های معتبر زیادی را جلب کرد، به همین دلیل توانست برای بهترین برند ها کار کند و بسیار موفق شود. او هم چنین بلاگر نیز هست.

نسیم پدراد

نسیم پدراد متولد ۱۸ نوامبر ۱۹۸۱ است که در تهران به دنیا آمده است اما هم اکنون در کالیفرنیا زندگی می کند. او فارغ التحصیل تئاتر است و تا به حال در آمریکار کار تئاتر انجام داده است. او یک مدل معروف نیز هست و با برند های مختلف در آمریکا کار کرده است. نسیم یکی از مدل های جذاب ایرانی است.

نادیا بیورلین

نادیا بیورلین یکی دیگر از مدل های جذاب ایرانی است. او در آمریکا به دنیا و شهر نیویورک به دنیا آمده است اما دو رگه ایرانی آمریکایی است. ولی هم در مدلینگ فعالیت می کند و هم در بازیگری. البته که در خوانندگی و نوازندگی چند ساز نیز تبحر دارد و در کل یکی از افراد بسیار هنرمند است.

شرمینه شهریور

شرمینه شهریور مدل زیبای ایرانی متولد ۱۳۶۱ در تهران است و هم اکنون در آلمان زندگی می کند. وی در ابتدا کار مدلینگ را انجام می داد سپس به واسطه این کار بسیار دیده شد و به سمت شوهای تلویزیونی رفت. او در سینما و تئاتر فارغ التحصیل شده است و بسیار نیز توانا است.

الناز گلرخ

الناز گلرخ یکی از مدل های جذاب و زیبای ایرانی است که در کنار مدلینگ کار آرایشی و بلاگری نیز انجام می دهد. او متولد سال ۱۳۶۸ است و هم اکنون در دبی به همراه همسرش حمید فدایی زندگی می کند. او یکی از معتبر ترین مدل های ایرانی است که با برند های عالی کار کرده است.

صدف طاهریان

صدف متولد سال ۱۳۶۷ در تهران است. او در ایران به فعالیت بازیگری می پرداخت و تا حدودی نیز معروف شده بود. اما تصمیم به مهاجرت گرفت که مهاجرت جنجال برانگیزی نیز داشته است. بعد از آن این مدل جذاب ایرانی در ترکیه ساکن شد و تصمیم گرفت به فعالیت مدلینگ بپردازد.

طلا گلزار

طلا نیز یکی از زیباترین مدل های ایرانی است که در آمریکا زندگی می کند. او علاوه بر کار مدلینگ دکتر نیز هست و در زمینه داروسازی فعالیت دارد. طلا با اینکه از عمل های زیبایی استفاده کرده است اما باز هم زیبایی خاصی دارد که مورد توجه برند ها برای مدل شدن قرار می گیرد.

رامینا ترابی

رامینا مدل ایرانی است که متولد شیراز است و صورت اصیل ایرانی دارد. او در ابتدا مدل بود و هنگامی که یک عکاس بین المللی عکس های او را منتشر کرد بسیار مورد توجه قرار گرفت. سپس تصمیم گرفت تا در اینستاگرام به فعالیت بلاگری بپردازد و از این راه نیز درآمد داشته باشد. او هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و در کنار مدلینگ بلاگری را نیز انجام می دهد.

دنیا جهانبخت

دنیا یکی از مدل های زیبای اینستاگرام و یکی از افراد بسیار جنجال بر انگیز است. او فعالیت خود را در ترکیه آغاز کرد و به همراه مدلینگ با حواشی که برای خود درست می کرد توانست بر سر زبان ها باشد.

نیلوفر بهبودی

یکی از مدل های زیبای اینستاگرام و دنیای واقعی نیلوفر بهبودی است. او یکی از اولین مدل های اینستاگرام است که تجربه بیشتری از بقیه دارد. وی هم اکنون در تهران زندگی می کند و یک فرزند دارد.

عکس جذاب ترین مدل های زن ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس جذاب ترین مدل های زن ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس جذاب ترین مدل های زن ایرانی باید به گوگل مراجعه کنیم. تعداد بسیاری سایت در گوگل وجود دارد که عکس های این افراد را به اشتراک می گذارند. هدف از این کار نوشتن مطلب درباره این افراد و یا تبلیغات برای آن ها است. این عکس ها را با قسمت تصاویر گوگل می توان دید و اگر نیاز بود دانلود نیز کرد تا دوباره احتیاج به سرچ آن نباشد.

پیج اینستاگرام جذاب ترین مدل های زن ایرانی را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام مدل های زن جذاب ایرانی، چند راه پیش رو دارید. اول این نکته را باید مطرح کنیم که این افراد همگی صفحه ای در اینستاگرام برای خود دارند. زیرا در این صفحه بلاگری انجام می دهند و عده ای از آن ها کار خود را با همین صفحه ها شروع کردند. سپس برای پیدا کردن صفحه آن ها باید نام این افراد به همراه کلمه اینستاگرام را در گوگل بنویسیم. اولین نتایجی که ظاهر می شود را کلیک کنید.

اگر صفحه فالوور بالا یا تیک آبی داشت، مربوط به فرد مورد نظر است. هم چنین این کار را می توان از طریق خود اینستاگرام نیز انجام داد. در قسمت سرچ نام فرد را وارد کرده و صفحه او را پیدا می کنیم. پیج مدل های لورال و مدل های فندی نیز در مقاله های دیگر سایت معرفی شده است.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

جذاب ترین مدل های زن ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

تعدادی از جذاب ترین مدل های زن ایرانی حواشی زیادی داشتند که البته این حواشی برای آن ها در ظاهر بد بوده است اما در باطن باعث جلب توجه و افزایش فالوور در اینستاگرام است. این حواشی معمولا به روابط آن ها با افراد معروف دیگر یا مربوط به کار آن ها می شود. پر حاشیه ترین فردی که در بالا معرفی کردیم، دنیا جهانبخت است که روابط او و زندگی اش با افراد معروف و همین طور پست هایی که در اینستاگرام می گذارد، باعث بروز جنجال بسیار فراوان شده بود.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی با چه برند هایی همکاری کرده اند؟

این مدل های جذاب معمولا مرکز توجه بسیاری از برند های معروف و معتبر هستند. به این خاطر که مدل ها طرفداران بسیاری دارند و عده ای زیادی آن ها را دنبال می کنند. به همین خاطر محصول برند مورد نظر بیشتر دیده می شود. در میان مدل هایی که بالا معرفی کردیم، کسانی که در آمریکا زندگی می کنند، شانس بیشتری برای ارتباط با برند های معروف دارند.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی تا کنون چه عمل هایی انجام داده اند؟

اگر به عکس های مدل های زن جذاب ایرانی توجه کنیم، تعداد کمی از آن ها عمل های زیبایی را انجام نداده اند. در واقع وقتی عکس قبل از عمل این افراد افشا می شود، می توانیم به تغییرات آن ها پی ببریم. به عنوان مثال مه لقا جابری تاکنون عمل های زیبایی زیادی برای صورت و اندام خود انجام داده است.

دنیا جهانبخت نیز از ژل و بوتاکس زیادی استفاده کرده است. طلا گلزار، الناز گلرخ و صدف طاهریان نیز عمل های زیبایی داشته اند. در لیست بالا رامینا ترابی و افراد دیگر عمل زیبایی نداشته اند و فقط به پوست و موی خود اهمیت می دهند که این ها لازمه هر مدل است. بد نیست سری به متن حاشیه مدل های زن ایرانی نیز بزنید.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی کجا زندگی می کنند؟

جذاب ترین مدل های زن ایرانی کجا زندگی می کنند؟

معمولا بیشتر مدل های جذاب ایرانی در خارج از ایران زندگی می کنند. به عنوان مثال آن ها در کشور های آمریکا، آلمان و ترکیه هستند. زیرا در خارج از کشور شرایط و محیط برای انجام فعالیت مدلینگ فراهم تر است و بهتر می توانند با برند های معروف ارتباط برقرار کنند. مدل هایی که در ایران حضور دارند معمولا با برند ها و کسب و کار های ایرانی فعالیت می کنند.

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

معمولا درآمد مدلینگ وقتی که فرد معروف باشد و در کنار مدلینگ بلاگری هم‌ انجام دهد بسیار بالا است. اما از میزان این درآمد اطلاعاتی در دسترس نیست. معمولا مدل ها بر اساس کیفیتی که دارند هزینه ای را تعیین می کنند که این بر عهده آژانس مدلینگ مربوطه است. گاهی اوقات هم خود برند هزینه را در نظر می گیرد. بنابراین از میزان دقیق این درآمد اطلاعاتی در دسترس نیست. اطلاعات بیشتر را در پر درآمد ترین مدل های ایرانی در دسترس خواهید داشت.

جذاب ترین مدل های زن ایرانی خارج نشین کدامند؟

جذاب ترین مدل های زن ایرانی خارج نشین کدامند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم، بیشتر مدل های جذاب ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند. افرادی مانند دنیا جهانبخت در انگلیس، طلا گلزار و مه لقا جابری در آمریکا، شرمینه شهریور در آلمان و رامینا ترابی و صدف طاهریان در ترکیه زندگی می کنند. مقاله های مدل های ویکتوریا سیکرت و مدل های آمریکایی را حتما مطالعه نمایید.

سوالات متداول

  1. قد و وزن مدل های معروف زن چقدر است؟

    معمولا تمام مدل های زن معروف و جذاب ایرانی در بهترین شرایط بدنی قرار دارند و قد بلند هستند.

  2. کدام یک از مدل های زن ایرانی ازدواج کرده اند؟

    رامیتا ترابی، الناز گلرخ و نیلوفر بهبودی ازدواج کرده اند.

  3. کدام یک از مدل های جذاب ایرانی بازیگر بوده اند؟

    صدف طاهریان، نسیم پدراد و شرمینه شهریور کار بازیگری نیز انجام داده اند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا