بازی های آنلاین نیل رابرتسون را کجا ببینیم؟ + با بررسی زندگی نامه robertson

آوازه نیل رابرتسون اسنوکر باز معروف استرالیایی چند سالی است که زیاد به گوش ما می رسد که بالا و پایین کردن مسائل شخصیتی بدن وی در تورنمنت های جهانی در سال ۲۰۰۵ شکاف های آشکاری در طبع وی پیدا کرد هم چنین بعد از این که یک ضربه نا صحیح به توپ می زد دقت او برای زدن ضربه های بعدی نیز به هم می خورد و زحمت زیادی می کشید تا دوباره دقت قبلی را به دست بیاورد و ضربه دقیقی را بزند و یکی از ویژگی های بارز او این بود که قبل هر بازی با صحبت هایی که می کرد حریف را به صورتی می کوبید که واقعاً در روحیه ی او و بالعکس در تضعیف روحیه طرف مقابل خیلی اثر داشت و از معدود اسنوکر باز های جهان است که حریف سختی برای مایکل هولت اسنوکر باز انگلیسی بود.

نیل رابرتسون کیست؟

نیل رابرتسون کیست؟

اسم اسنوکر باز مشهور استرالیایی نیل رابرتسون که در ۱۱ فوریه ۱۹۸۲ در ملبورن استرالیا به دنیا آمد را زیاد در سایت ها و رسانه ها شنیده ایم که یکی از گیمر های حرفه ای اسنوکر دنیا محسوب می‌ شود به صورتی که در یک رویداد رتبه گذاری و دو تا رویداد مسابقه رده بندی هم مقام کسب کرده است که در دو فرایند رتبه‌ گذاری نایب قهرمان شده و هم چنین توانسته است به مرحله فینال رقابت های مسترز شانگهای ۲۰۱۴ و ۴ مرحله یک چهارم نهایی نیز راه پیدا کند هرچند این اسنوکرباز رتبه های برتر زیادی را در زمینه جهانی به دست آورده است که می توانیم در سایت های مختلف آن ها را مشاهده کنیم. برای دسترسی به اینستاگرام نیل رابرتسون کلیک نمایید.

نیل رابرتسون چه جایزه هایی دریافت کرده است؟

نیل رابرتسون ذهنیت بسیار بی آلایشی از اسنوکر را در اندیشه و تفکر خود ساخته بود که با بالا و پایین کردن آن سری از اطلاعات مربوط به این بازی در میدان نبرد توانسته بود جایزه های زیادی را کسب کند از جمله جایزه هایی که در این نویت از مسابقات در سطح جهانی کسب کرده بود می توان به قهرمانی در فینال رتبه بندی و نایب قهرمانی در فینال رده‌بندی جزئی و هم چنین دو عنوان قهرمانی در فینال های غیر رده بندی اشاره کرد و هم چنین او تفکری داشت که بیشتر دنبال جایزه و مدال نبود و بیشتر علاقه داشت به این بازی و طی مصاحبه‌ هایی که اعلام کرده بود و هدف از انتخاب این بازی را عشق و اشتیاقی می دانست که از بچگی در اندوخته ی فکری اش داشت.

عکس های x

به آن دلیلی که نیل رابرتسون صاحب پرستیژ و استایل خیلی زیبایی بود بسیاری از سایت ها درصدد این بودند که عکس او را در حین کارهای خود قرار دهند و از همین جهت او با تعدادی از سایت های مختلف قرار داد هایی امضا کرده بود و به ازای قرار دادن عکس های خود در این سایت ها وجه نقد دریافت می کرد هم چنین می توان عکس های او را در نرم افزار های فضای مجازی از جمله اینستاگرام و در پیج شخصی اش مشاهده کرد و همین طور عکس های او با رقبای حرفه ای خود که در سطح حرفه ای با آن ها رقابت می کرد را می توان در پیج شخصی او در اینستاگرام مشاهده کرد.

این اسنوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

از جهتی که این شخص دارای اخلاق و گفتار بسیار مناسب و ملایمی بود به هیچ عنوان دنبال حاشیه و حرکات غیر اخلاقی نبود که هرچند بعضی از اوقات به اجبار و به دلیل قرار گرفتن در شرایط محیطی نا مناسب از خود حاشیه‌ و جنجال هایی را بر جای گذاشته بود که از جمله حواشی او نیز می‌ توان به لحن نا مناسبی که در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری بی بی سی از خود نشان داده بود اشاره کرد و هم چنین او در فینال غیر رده‌ بندی سال آمریکا با حریف خود وارد بحث شده بود که این هم می‌ تواند یکی از حاشیه های او محسوب شود که هر چند این حواشیه نا چیز نمی تواند چیزی از اعتبار و شخصیت او بکاهد و او چهره ی محبوب اسنوکر دوست های سراسر دنیا می باشد.

درآمد Neil Robertson چقدر است؟

درآمد Neil Robertson چقدر است؟

به دلیلی که شخصیت‌ های ورزش کار درآمد و شغل آن ها مشخص نیست ولی طبق صحبت هایی که او با خبرگزاری های مختلف انجام داده بود نشان می داد که در شهر ملبورن یک تولیدی چوب اسنوکر را مدیریت می کند و درآمد نسبتا خوبی هم از این راه دارد و هم چنین در بعضی از بازی ها در بین هواداران خود اقدام به فروختن لباسی که در تن داشت هم کرده بود که این نیز می تواند از راه های کسب درآمد وی محسوب شود هرچند که او و سایر ورزشکاران در پی عنوان های قهرمانی که کسب می کنند وجوه و جوایز نقدی را نیز دریافت می‌کنند.

فیلم بازی های این اسنوکر باز را در کجا مشاهده کنیم؟

نیل رابرتسون و هم چنین سایر ورزشکار هایی که به صورت حرفه‌ ای در یک رشته ورزشی فعال هستند از خود کلیپ ها و فیلم هایی را می سازند و در فضای مجازی منتشر می‌ کنند که می توان با مراجعه به سایت های مختلف و هم چنین در فضای مجازی این چهره معروف استرالیایی عکس ها و کلیپ های او را مشاهده کرد که این کلیپ ها نشان دهنده مهارت وی در رشته اسنوکر و در سطح حرفه ای می باشند و می شود گفت در واقع معرف چنین شخصیت‌ هایی نیز این فیلم ها می باشند. همچنین اگر علاقه مند به پیش بینی بازی های این بازیکن هستید حتما سری به آدرس سایت شرط بندی بازی بیلیارد بزنید.

پیج اینستاگرام نیل رابرتسون چیست؟

نیل رابرتسون چهره اسنوکر باز استرالیایی که در این رشته صاحب سبک خاص خود نیز می باشد در فضای مجازی اینستاگرام را برای مانور دادن و نشان دادن چهره و مهارت خود به عموم انتخاب کرده است که همه ی فیلم هایش از مسابقات نوجوانی او تا مسابقات کنونی اش در سطح حرفه ای را می توان در پیج شخصی او که به آدرس @nilrabertsom می باشد مشاهده کرد هر چند که یک مدت به این دلیل که تمرکز خود را گذاشته بود روی رقابت ها از فضای مجازی فاصله گرفته بود.

نیل رابرتسون در کجا زندگی می کند؟

این بازیکن حرفه ای اسنوکر که در شهر ملبورن به دنیا آمد در اوایل زندگی خانواده وی تصمیم گرفته بودند که در شهر کانبرا ساکن شوند و همین طور هم بوده که تا سن ۱۲ سالگی در شهر کانبرا به سر می‌بردند و از آن به بعد به خاطر مشکلاتی که برای خانواده و پدر او به وجود آمده بود مجبور شدند به ملبورن برگردند هرچند که اوضاع زندگی آنها زیاد خوب نبود ولی با گذشت زمان توانستند به اوضاع بهبودی بخشند و به زندگی خود ادامه دهند.

رتبه جهانی این اسنوکر باز چند است؟

رقابت های اسنوکر در سطح حرفه ای در آغاز به صورت یک جانبه و تک بازی انجام می شد که رفته رفته این دیدار ها به مانند بازی های فوتسال و به صورت رفت و برگشتی شکل گرفت در طی آن باید امتیاز بازی رفت و بازی برگشت را جمع می‌کردند که برنده مشخص شود و در بعضی از رسانه های مطبوعاتی آمده است که رتبه دو را از آن خود کرده است اما در به روز ترین رنکینگی که اعلام شده او توانسته در رتبه دوم اسنوکر باز های جهان جای بگیرد.

تا کنون چه مصاحبه هایی با نیل رابرتسون صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با نیل رابرتسون صورت گرفته است؟

نیل رابرتسون از آن شخصیت هایی بود که زیاد مصاحبه کردن و رفتن پشت تریبون را دوست نداشت ولی همان تعداد کم از مصاحبه‌هایی که با او انجام شده در زمینه بازی های نهایی غیر رده بندی اسنوکر بوده است هم چنین راجع به زندگی او بعضی از خبرنگاران مطبوعاتی سوال کرده اند که او با حرف‌های خود از اهداف و برنامه‌ های خود سخن به میان آورده است.

بهترین بازی های نیل رابرتسون کدامند؟

مسابقات نیل رابرتسون همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بودند و هم چنین در طی مصاحبه‌ای که با خبرگزاری بی بی سی داشته است سخن به میان آورده است که از با اهمیت ترین رقابت های او می‌توان به دیدار نهایی رده بندی در آلمان اشاره کرد و همچنین بازی نیل رابرتسون و سالیوان در فینال مسابقات غیر رده‌بندی از با اهمیت ترین رقابت های وی محسوب می‌شود. در سایت بهترین بازی های مارک جی ویلیامز و شاون مورفی نیز ارزیابی شده است.

بهترین ضربات نیل رابرتسون

معمولا این گونه چهره هایی که در سطح حرفه ای رقابت می‌کنند در بازی ضربات خاصی به توپ می زنند طوری که می توان گفت همه ی ضربه های آن ها به توپ ضرباتی منحصر به فرد و دارای زیبایی خاصی هستند که از بهترین ضربه هایی که نیل توانسته در طول بازی های خود در این زمینه به توپ بزند ضربه ای است که در دیدار نهایی بازی های غیر رده بندی در انگلیس در مقابل حریف انگلیسی خود یعنی هولت زده است. در مورد بهترین ضربات کایرن ویلسون و جان هیگینز نیز در سایت صحبت شده است.

سوالات متداول

نیل رابرتسون اهل کجا بود؟

وی اهل شهر ملبورن در کشور استرالیا بود.

نتیجه بازی او با سالیوان در فینال رده بندی؟

در این دیدار نیل توانست حریف خود را شکست دهد.

خانواده او چند نفر بودند؟

او به همراه پدر و مادر و دو تا خواهری که داشت خانواده ای پنج نفره بودند.

او علاوه بر اسنوکر باز بودن مهارت دیگری داشت؟

خیر هرچند که او گلف هم بازی می کرد ولی مهارت ویژه ی او تنها در زمینه اسنوکر بود.

4.6/5 - (13 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا