تماشای آنلاین بازی کایرن ویلسون + بررسی قهرمانی های wilson

کایرن ویلسون یکی از اسنوکر باز های معروف می باشد که در بیست و سوم دسامبر سال هزار و نهصد و نود و یک به دنیا آمده است. او در مسابقات مسترز در سال دو هزار و پانزده شانگهای با امتیاز ده بر نه قهرمان شد.

کایرن ویلسون کیست؟

کایرن ویلسون کیست؟

کایرن یکی از اسنوکر باز های معروف است که در انگلستان زندگی می کند. این اسنوکر باز در بیست و سوم دسامبر سال هزار و نهصد و نود و یک به در شهر کترینگ دنیا آمده است. او در بین هواداران خود لقب THE WARRIOR را دارد. او در رقابت های بسیاری شرکت کرده و در هر کدام توانسته خوش درخشد. او در نهم آوریل سال دو هزار و هجده بالاترین رتبه را به دست آورده است.

در مسابقات جهان یکه در سال 2020 برگزار شد اسنوکر توانست در رتبه بندی جهانی چهارم قرار گیرد. این اسنوکر باز در سال 2010 به مقام بهترین و حرفه ای ترین بازیکن رسید و در بازی های بین المللی رتبه بندی در تور جهانی اسنوکر سال 2011 توانست جوایز بسیاری کسب کند و در سال 2013 او کارت سفر خود را بازیابی کرد و  از همان موقع جز حرفه ای ترین ها بوده است.

این بازیکن اولین رنکینگ خودش را در مسابقات قهرمانی جهان دریافت کرده است. او بازی های بسیاری داشته که هر ی را با اخلاتف برنده شده است. او مقابل جود ترامپ با امتیازر ده بر نه برنده شده و پیتر عبدون با امتیاز چهار بر سه و بازی با دیوید گیلبرت با امتیاز نه بر هفت و همچنین در سال 2020 در لیگ عبدون با امتیاز چهار بر دو برنده شده است.

در فصل اول ویلسون در مسابقه ششم برنده شد و جز بازیکنان بین المللی شد و این به گونه ای بود که او در مرحله سوم نایب قهرمان شده بود که در فصل پنج به رده پایان رسید. این برای ویلسون یک موقعیت بود تا به تور جهانی اسنوکر در سال 2011 راه یابد. این بازیکن چون از تور خارج شده بود یک بازیکن آماتور به حساب می آمد و نمی تواست برای هر مسابقه رده بندی انتخاب شود. اگر به سایت شرط بندی بازی بیلیارد نیاز دارید، به سایت پیشنهاد شده حتما سر بزنید.

کایرن ویلسون چه جایزه هایی دریافت کرده است؟

کایرن ویلسون چه جایزه هایی دریافت کرده است؟

این بازیکن تا به اکنون در رقابت های بسیاری شرکت کرده و توانمسته در هر کدام مقام و جایزه های متعددی دریافت کند. ویلسون در رقابت های سال دو هزار و سیزده و دو هزار چهارده بازی های درخشانی داشت و توانست افراد بسیاری را شکست دهد. او در چهار مسابقه برنده شد و برای به دست آوردن مرحله اصلی یک رویداد رتبه بندی مقدماتی در اخر با امتیاز پنج بر سه برنده شد. او در هر فصل در تلاش بود تا مسابقه ها را به طور حرفه ای بازی کند و به فینال راه یابد که در این زمینه موفق هم بود. وی در مصاحبه هایش اذعان داشته که علاقه ای به بازی در مسابقات ایت بال و ناین بال ندارد.

عکس های کایرن ویلسون

اگر علاقه مند هستید تا به تصاویر این اسنوکر باز دست یابید می توانید نام او را د مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به از سایت های متعدد عکس های او را مشاهده کنید. یک راه دیگر برای دیدن تصاویر این اسنوکر باز وجود دارد که آن هم از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و کانال های تلگرامی می باشد. شما می توانید از این طریق به راحتی به تصاویر او دست یابید. امروزه افراد بسیاری هستند که کلیپ و تصاویر افراد معروف همانند ویلسون را جمع آوری می کنند و برای هواداران به اشتراک می گذارند و شما با یک سرچ ساده می توانید به آن ها دست یابید. عکس های جدید را می توانید در اینستاگرام کایرن ویلسون مشاهده نمایید.

این اسنوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این اسنوکر باز حاشیه آن چنانی تا به اکنون نداشته است. ویلسون بعد از این که در بازی سال 2015 در نیمه نهایی شکست خورد افزاد بسیاری شایعه سازی کردند که این بازیکن دیگر قصد ندارد بازی کند و بازی کناره گرفته است. در صورتی که او بعد از این باخت صعود خیلی خوبی داشت و توانست با تجربه ای که به دست آورده بقیه بازی ها را ببرد. او با این پیشرفت ناگهانی همه را متحیر کرد و برخی از افراد بر این عقیده بودند که او با دادن پول به حریف هایش توانسته بازی را ببرد.

درآمد Kyren Wilson چقدر است؟

این بازیکن از طریق بازی هایی که می کند درآمد خوبی به دست می آورد. او توانسته برای هر بازی مقام و جایزه کسب کند که این جایزه ها به دلار است و قطعا کمتر از صد دلار نیست. این بازیکنان چون درآمد ثابت و مشخصی ندارند بسیاری ها کنجکاو شدند بدانند در آمد او دقیقا چه قدر است اما به طور کل باید بگوییم او یکی از ثروتمند ترین اسنوکر باز ها می باشد.

فیلم بازی های این اسنوکر باز را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم بازی های این اسنوکر باز را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقه مند هستید تا فیلم بازی این اسنوکر باز را مشاهده کنید می توانید نام او را وارد مرور گر کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد فیلم های این اسنوکر باز را مشاهده کنید. کلیپ های او در فضاهای مجازی بسیاری نظیر اینستاگرام و یوتیوب نیز دیده می شود. هواداران ویلسون کلیپ های بازی او را در این فضا برای دیگر افراد به اشتراک می گذارند که هر یک لایک و بازدید بسیاری را به خود اختصاص می دهد. فیلم های این اسنوکر باز معمولا به طور آنلاین نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

پیج اینستاگرام کایرن ویلسون چیست؟

اگر شما علاقه مند هستید تا به پیج اینستاگرامی این بازیکن دست یابید می توانید نام او را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. امروزه طرفداران او برای این بازیکن فن پیج هایی زده اند و در هر کدام تصاویر و کلیپ های او را برای افراد به اشتراک گذاشته اند که هر یک لایک و کامنت متعددی دریافت کرده اند.

کایرن ویلسون در کجا زندگی می کند؟

این بازیکن در بیست و سوم دسامبر در کترینگ که واقع در انگلستان است به دنیا آمده است و در حال حاضر در این کشور زندگی خود را سپری می کند. او برای شرکت در مسابقات به کشور های زیادی سفر کرده و می توان گفت به اکثر کشور ها رفته است.

رتبه جهانی این اسنوکر باز چند است؟

این اسنوکر باز در رقابت های بسیاری شرکت کرده و توانسته نخستین رتبه جدول اسنوکر بازان قرار گیرد و او تا به اکنون شش مرتبه در صدر جدول قرار گرفته و بهترین عملکرد را داشته است.

تا کنون چه مصاحبه هایی با کایرن ویلسون صورت گرفته است؟

تا به حال مصاحبه های بسیاری با این بازیکن صورت گرفته است . زمانی که او در مسابقه ای که در سال 2015 باخت و بعد صعود درخشانی داشت افراد بسیاری علاقه داشتند تا با این بازیکن مصاحبه کنند و رمز موفقیت او را جویا شوند. کلیپ مصاحبه های این بازیکن در سرویس های متعددی نظیر یوتیوب و آپارات قابل دسترس است و شما می توانید به راحتی به آن دسترسی یابید.

بهترین بازی های کایرن ویلسون کدامند؟

بهترین بازی های کایرن ویلسون کدامند؟

این بازیکن در بازی های بسیاری  توانست موفقیت کسب کند اما بهترین بازی او در سال 2014 بود که او توانست بهترین عملکرد را داشته باشد. او در سه دوره از رویداد رده بندی قبل از بازی با راس مویر در دور اول مسابقه بین المللی قهرمانی حضور داشت بهترین عملکرد خود را نشان داد. بازی های کایرن در مقابل افرادی همچون شاون مورفی و مارک سلبی نیز همواره بازی های جالب و قابل توجهی بوده است.

بهترین ضربات کایرن ویلسون

بهترین ضربات این بازیکن را را می توان در مسابقات فصل 2017 دانست. او در این مسابقه با امتیاز سه بر صفر برنده شد. او در این بازی همه انرژی خود را گذاشت و بهترین ضربات را داشت. اگر شما علاقه مند بودید تا این بازی او را مشاهده کنید می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از این طریق از سایت های ورزشی معتبر به فیلم های بازی او دست یابید. این بازیکن در هر فصل در رقابت ها حضور داشته و توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد به طوری که همه گان را از بازی های خود متعجب کرده است.
اگر علاقه مند به دانستن زندگینامه جان هیگینز و مارک جی ویلیامز هستید حتما سری به دیگر مقاله های سایت بزنید.

سوالات متداول

کایرن ویلسون کیست؟

کایرن یکی از اسنوکر باز های معروف است که در انگلستان زندگی می کند. این اسنوکر باز در بیست و سوم دسامبر سال هزار و نهصد و نود و یک به در شهر کترینگ دنیا آمده است.

هواداران او را با چه لقبی می شناسند؟

او در بین هواداران خود لقب THE WARRIOR را دارد و این لقب را به خاطر بازی بی نظیر او به او داده اند.

چگونه به فیلم های بازی این بازیکن دست یابیم؟

اگر نام این بازیکن را در مرورگر دلخواه وارد کنید می توانید به راحتی از سایت های متعدد کلیپ های او را مشاهده کنید و همچنین او بعضی از این کلیپ ها را در پیج اینستاگرامی خود قرار داده که شما از این طریق می توانید به این فیلم ها دسترسی داشته باشید.

این بازیکن در ماه چقدر درآمد دارد؟

او از طریق مسابقاتی که شرکت می کند به کسب درآمد پرداخته است و نمی توان گفت درآمد ثابت او چه قدر است اما او با شرکت در این مسابقه ها جز ثروتمند ترین افراد می باشد.

4.5/5 - (12 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا