بررسی تعداد برد های شاون مورفی + آشنایی با بیوگرافی و زندگینامه اش

شاون مورفی، یکی از بهترین اسنوکر باز های تاریخ که اصالتا اهل انگلستان می باشد. وی به دلیل ضربات بسیار قوی و خوبی که در طی مسابقات انجام داده است، لقب جادوگر را به خود اختصاص داده است، زیرا از نظر نقد کنندگان این بازی ها، امکان چال کردن این ضربات بسیار پایین می باشد.

در این مطلب به صورت اختصاصی به ناگفته های زندگی شخصی و ورزشی این بازیکن مطرح جهان می پردازیم و پاسخ بسیاری از سوال ها را که تا به حال در دیگر مقاله ها به آن ها پرداخته نشده را نیز ارائه می دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. اگر علاقه مند به سایت شرط بندی بازی بیلیارد هستید بر روی کلمه آبی کلیک نمایید.

شاون مورفی کیست؟

شاون مورفی کیست؟

در این قسمت به طور کامل به بیوگرافی شاون مورفی می پردازیم. این قهرمانان اسنوکر بسیار معروف، زاده ی 10 اوت 1982 در کشور انگلستان می باشد. نام کامل او شاون پیتر مورفی می باشد Shaun Peter Murphy. مورفی در هارلو به دنیا آمد و در ایرتلینگبورو بزرگ شد. او از 13 سالگی پس از اینکه در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفت، در خانه درس خواند، پدر و مادرش زمانی که او 14 ساله بود از هم جدا شدند.

وی از سال 1998 شروع به فعالیت در زمینه اسنوکر کرد و قهرمان مسابقات جهانی سال 2005 شد. وی سال 2004 در نقل مکان خود به شهری دیگر با نامزدش کلر آشنا شد و سال 2005 با او ازدواج کرد. اما کمی بعد، روزنامه ای، خبر خیانت شاون مورفی به همسرش را منتشر کردند که باعث طلاق این دو شد.

او در سال 2012 با فرد دیگری آشنا شد و در سال 2014 با یک دیگر ازدواج کردند و در سال 2018 به شهر دوبلین نقل مکان کردند. از اصلی ترین حریفان او می توان به جاد ترامپ و مارک سلبی اشاره داشت.

عکس شاون مورفی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این اسنوکر باز حرفه ای می توانید از صفحه ی رسمی اینستاگرام وی کمک بگیرید و یا در گوگل نام او را جست و جو کنید. برای این که بتوانید عکس های جدید از این بازیگر را در گوگل مشاهده کنید، بهتر است در کنار اسم او، تاریخ را هم اضافه کنید. به عنوان مثال شاون مورفی 2021، تمامی عکس های جدید این نفر اول اسنوکر جهان برای شما نمایان می شود. عکس های بیشتر را در اینستاگرام شاون مورفی ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام شاون مورفی چه نام دارد؟

این بازیکن اسنوکر جهانی با نام اصلی خود به همراه عدد 147 در کنار اسم خود در اینستاگرام فعالیت می کند. اگر می خواهید خیلی سریع تر به اینستاگرام او وارد شوید، با جست و جوی شاون مورفی اینستا، به صورت مستقیم از طریق نسخه ی تحت وب اینستاگرام، وارد صفحه ی رسمی ای بازیکن مطرح جهان شوید و از آخرین اخبار ها درمورد وی نیز مطلع شوید.

برخی افراد نیز بر این باورند که کلاب هاوس شاون مورفی و یا توییتر او نیز وجود دارد، اما خبر های موثقی در این مورد از سوی وی منتشر نشده است. با دنبال کردن وی در اینستاگرام می توانید از آخرین اخبار درمورد شبکه های اجتماعی او نیز مطلع شوید.

رنک شاون مورفی چیست؟

رنک شاون مورفی چیست؟

وی از سال 1998 شروع به فعالیت حرفه ای در مسابقات اسنوکر کرد. او در سال 2005 قهرمان جهان شد و امروز در سال 2021، رنکینگ جهانی او عدد 5 می باشد. این یعنی یکی از بهترین و حرفه ای ترین افراد در زمینه ی اسنوکر است.

همسر شاون مورفی کیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد، وی دارای دو ازدواج می باشد که اولین ازدواج آن به صورت کاملا تلخی به پایان رسید. رسانه ها، خبر خیانت این بازیکن به اولین همسر خود یعنی کلر که در سال 2005 با یک دیگر ازدواج کرده بودند را منتشر کردند. دادگاه های بسیاری در این زمینه برای او برگزار شد.

پس از جدایی از همسر اول، وی در سال 2012 در یکی از مسابقات، با دختری به نام الین آشنا شد. پس از گذشت دو سال، در سال 2014 در کریسمس، در رستورانی که در زادگاهش قرار داشت، از الین خواستگاری کرد و ازدواج کردند.

شاون مورفی و خانواده ی خود در حال حاضر از سال 2018 در دوبلین زندگی می کنند.

درآمد Shaun Murphy چقدر است؟

وی یکی از ثروتمند ترین بازیکن های اسنوکر می باشد. تنها جایزه ی نقدی هر قهرمانی او 3 میلیون یورو می باشد. نام او در بین بهترین و ثروتمند ترین بازیکن اسنوکر اهل انگلستان وجود دارد. اما به طور دقیق در مصاحبه های خود، به مقدار ثروت خود اشاره ای نکرده است. با جست و جوی شاون مورفی ویکی پدیا، می توانید از مقدار دقیق جایزه ی نقدی وی در هر قهرمانی مطلع شوید.

افتخارات شاون مورفی شامل چه مواردیست؟

افتخارات شاون مورفی شامل چه مواردیست؟

افتخاراتی که این بازیکن در کارنامه ی خود قرار داده، بسیار ارزشمند می باشد. وی دارای افتخار 5 ماکزیمم بریک می باشد که در بین اسنوکر باز ها، این موضوع ینی وی بهترین نوع بازی خود را ارائه می دهد. در چند ساله متوالی، افتخار عنوان فرد شماره 3 اسنوکر جهان برای وی بود. در سال 2021 نیز عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کرد.

مربی شاون مورفی کیست؟

وی در ابتدای شروع بازی خود، برای این که بتواند بالاترین امتیاز در اسنوکر را ارائه دهد، بهترین مربی ها را برای خود داشت. او در سال های 2006 تا 2007 توسط steve prest مربیگری می شد. در سال های بعد توسط willie thorne و rey reardon راهنمایی و مربیگری شد. هر سه مربی جزء بهترین ها در زمینه ی اسنوکر بودند.

لقب Shaun Murphy چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، شاون مورفی به دلیل این که ضربات بسیار صافی را انجام میداد و همچمین از راه بسیار دور توپ ها را چال می کرد و این ضربات و چال کردن ها از نظر نقد کنندگان بسیار شگفت انگیز بود و از کمتر کسی این کار بر می آمد. برای همین به وی لقب جادوگر The Magician را اهدا کردند.

بهترین بازی های شاون مورفی

بهترین بازی های شاون مورفی

بسیاری از بازی های شاون مورفی، مخصوصا آن هایی که به برد و قهرمانی او ختم شده است، جزء بهترین بازی های این قهرمان اسنوکر جهان می باشد. در این قسمت به تعدادی از بهترین بازی های این بازیکن مطرح و اطلاعاتی درمورد این بازی ها برای شما ارائه می کنیم.

English Open

مسابقه ی انگلیش اوپن که در سال 2000 برگزار شد، با یکی از بهترین نتایج به نفع این بازیکن به پایان رسید. افرادی که در آن زمان این مسابقه را مشاهده کردند، از ضربات بی نظیر مورفی بسیار تعریف می کردند. وی این مسابقه را با نتیجه ی 8 بر 1 به پایان رساند.

مسابقات قهرمانی اسنوکر جهان

اخرین مسابقه شاون مورفی تا به امروز، بازی در مسابقات قهرمانی اسنوکر جهان می باشد. درست است که وی در این مسابقات به قهرمانی نرسید و در آخرین دوره در مقابل مارک سلبی مغلوب شد، اما بهترین بازی خود را ارائه داد و به نائب قهرمانی رسید. می توانید ویدیو این بازی را در یوتیوب شاون مورفی مشاهده کنید.

Premier League Snooker

در این لیگ شاون مورفی و رونی سالیوان برای بار سوم در مقابل هم قرار گرفتند و بلاخره مورفی در این بازی توانست سالیوان را با نتیجه ی 7 بر 3 شکست دهد. پیش از این دو بار و بعد از آن یک بار دیگر در مقابل دیگر قرار گرفتند و نتیجه ی تمام بازی ها، باخت مورفی بود.

بالاترین بریک این اسنوکرباز چه بوده است؟

شاون مورفی یکی از بازیکنان اسنوکری است که بیشترین بریک را از آن خود کرده. همانطور که اشاره کردیم، او دارای 5 ماکزیمم بریک و بیش از 400 سنچری بریک می باشد. این موارد به طور کامل در کارنامه ی افتخارات این بازیکن ثبت شده است. وی در بازی بیلیارد انگلیسی و بیلیارد ایرانی نیز رکورد های قابلی به خود اختصاص داده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

چه مشکلات خصوصی ای برای این بازیکن به وجود آمده که بر روی حیطه ی ورزش تاثیر داشته؟

پس از ازدواج با همسر او و منتشر شدن خبر خیانت او، باعث شد تا بسیاری از طرفداران او بر علیه او شوند و زندگی ورزشی او تحت الشعاع قرار بگیرد. زمانی که وکیل وی توانست مشکل او را حل کند، طرفداران کمی دید مثبت به این بازیکن داشتند.

در حال حاضر شاون مورفی در کجا زندگی می کند؟

او در سال 2012 با همسر فعلی اش آشنا شد و سال 2014 در کریسمس از زادگاه خودش از همسرش خواستگاری کرد. وی در حال حاضر به همراه خانواده ی خود از سال 2018 در شهر دوبلین زندگی می کند.

آیا این بازیکن نیز جزء ثروتمند ترین افراد شناخته می شود؟

بله. ثروت این بازیکن نسبت به دیگر بازیکن های اسنوکر بالا تری می باشد و به همین دلیل نام او جزء ثروتمند ترین افراد مشهور در زمینه ی اسنوکر یاد می شود. می توانید از ویکی پدیا این فرد، جهت مطلع شدن از جایزه های نقدی که در هر قهرمان دریافت می کند، استفاده کنید.

کودکی این بازیکن مطرح اسنوکر چگونه گذشت؟

در سن 13 سالگی، به دلیل آزاد و اذیت، تصمیم به خواندن درس در خانه گرفت و در سن 14 سالگی شاهد طلاق پدر و مادرش بود. وی از کودکی با پدر خود ارتباطی نداشته و در یکی از مصاحبه هایش به آن اشاره کرده که دوست دارد ارتباطی با پدرش برقرار کند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا