آموزش دست خوانی در پوکر آنلاین حرفه ای و شناختن کارتهای حریف در تورنمنت ها

دست خوانی در پوکر در این متن به صورت کامل و تخصصی با تمام روش های جدید روز برای شما بررسی شده است. خواندن دست های بازی پوکر هولدم و اوماها به صورت پوکر آنلاین و آفلاین بررسی شده است. پس این متن با ارزش و کوتاه را از دست ندهید.

آموزش دست خوانی در پوکر آنلاین

آموزش دست خوانی در پوکر آنلاین

برای پیش بینی دست ها در پوکر آنلاین و در سایت های شرط بندی پوکر، شما نمی توانید به صورت بازیکنان یا احساسات آن ها دسترسی داشته باشید. در اینجا برخی از روش های بازیکنان که دستشان را لو می دهد را برای شما در زیر بررسی می کنیم:

  1. کال های آنی و فوری: بازیکنانی که سری کال می کنند در بیش از 90 درصد اوقات چیزی برای ارائه ندارند، در نتیجه در صورتی که کارت های خوبی دارید با یک ریز سبک آن ها را به چالش بکشید.
  2. ری ریز کردن در ترن و ریور: بسیاری از بازیکن های مبتدی زمانی که کارت هایی که می خواهند نخورده است و شما به آن ها ریز داده اید سعی می کنند با ری ریز به شما بلوف بزنند. گول این افراد را نخورید.
  3. خواندن سبک بازی اتکری در پوکر: برخی افراد هستند که در تمامی دست ها ریز می دهند و شما به دنبال دست ها منطقی خود هستید در این بین می بینید که پات ها را از دست می دهید. اگر موجودی شما کم تر از فرد مقابل است که از روی میز پاشید ولی اگر موجودی برابر یا بیشتر دارید. صبر کنید و در 2 دست با کال دادن روی فلاپ و ست بعد در ریور یک ریز سنگین بزنید و پات را جمع نمایید.
  4. شمارش کارت هایی که در بازی استفاده شده: در بازی پوکر در کل 52 کارت بیشتر وجود ندارد. سعی کنید در هر دست، تمامی کارت های فلاپ، ریور و ترن را در نظر بگیرید و با توجه به کارت های خودتان شانس بردن را محاسبه کنید و حدس بزنید که یار مقابل با چه کارت هایی بازی می کند.
  5. دست خوانی در تورنمنت پوکر: در یک ساعت اول به دنبال دست خواندن نباشید. سعی کنید تا زمانی که ریبای کردن ممکن است، موجودی خود را افزایش دهید و در بهترین زمان ممکن که نصفی از رقبا حذف شدند. کارت هایی که سایت می دهد را حفظ کنید و یک الگو از کارت ها در تورنمنت درست کنید. همه یک سایت ها الگوی خاصی برای دست دادن دارند. برای بردن در تورنمنت پوکر برد نیست سری به مقاله مرتبط نیز بزنید.

دست خوانی در پوکر زنده یا لایو پوکر به چه صورت است؟

برای poker زنده دست خوانی علاوه بر تمام موارد ذکر شدن در تیتر قبلی، توجه به بازی لنگوییج حریف از همه چیز مهم تر می باشد. زمانی که دیلر یا کارت دهنده در حال پخش کردن کارت ها می باشد. پیش از اینکه بخواهید کارت های خودتان را ببینید. تنها به ری اکشن بازیکنان حریف پس از آمدن دست هایشان دقت نمایید. در زیر اصلی ترین نکات صورت و بدن افراد را برای شما لیست می کنیم:

  • لبخند و پوزخند زدن بازیکنان
  • حالت ابرو ها به منزله خوشحالی یا ناراحتی بازیکنان
  • تکان دادن سر
  • تغییر در تن صدای بازیکن ها
  • توجه به استرینگ بت ها
ویژگی های دست خوانی در پوکر هولدم و پوکر اوماها

ویژگی های دست خوانی در پوکر هولدم و پوکر اوماها

با کمک این ویژگی حتی در حد حدس زدن، شما شانس برد خود را تا 30 درصد افزایش می دهید که این درصد عالی می باشد. در زیر 2 مورد از اصلی ترین ویژگی ها را برای شما بازگو می نماییم.

افزایش شانس بردن در دست های بازی

با این استراتژی می توانید در بهترین زمان ممکن وقتی چیزی برای ارائه ندارید فولد دهید. همچنین در زمانی که فکر می کنید حریف زور زیادی ندارد به او برگ بزنید و با ریز های پیاپی ( البته اگر دست خوبی دارید) حریف را ضعیف نمایید.

در زمان مناسب می توانید جک پات را بگیرید

اگر بتواتید به این استراتژی ماهر شوید می توانید. در میز های جک پات بهترین خروجی های ممکن را داشته باشید. توجه به زمان ریز در پوکر و زمان فولد دادن در پوکر اهمیت بسیار بالایی دارد و در زمانی که دست عجیب خوبی دارید سبک بازی کنید و کال بدهید که با شما بیایند تا بتوانید علاوه بر جمع کردن پات، جک پات را نیز بگیرید.

فولد در بهترین زمان ممکن

با استراتژی دست خوانی در پوکر علاوه بر اینکه می فهمید چه زمانی باید ریز دهید. می توانید تشخیص دهید که بهترین زمان ممکن برای فولد دادن چه زمانی است. برای مثال برخی از مبتدی ها در میز های خلوت زمانی که یک جفت دارند ریز اولیه می دهند که می توانید با کال در صورت آمدن فلاپ مناسب، رقیبان را شکست دهید.

تاثیر زبان بدن در پوکر

تاثیر زبان بدن در پوکر

زبان بدن در پوکر آنلاین که هیچ کاربردی ندارد، در پوکر لایو به شدت مهم می باشد. اگر دقت کرده باشید بسیاری از عینک های تیره یا آفتابی و یا کلاه های لبه دار استفاده می کنند. دلیل اصلی به این خاطر است که دست خوانی از روی زبان بدن به شدت اهمیت دارد.

سوالات متداول

دست خوانی در پوکر چینی هم استفاده می شود؟

خیر در این سبک بازی رو می باشد و نیازی به دست خوانی ندارید.

بهترین شیوه خواندن دست حریفان در پوکر زنده چیست؟

بهترین روش توجه به زبان بدن بازیکنان و نحوه بازی آنان می باشد که در متن بررسی شده است.

بهترین بازیکنان در دست خوانی در پوکر تورنمنت ها چه کسانی هستند؟

دنیل نگرانو، آنتونیو اسفندیاری و فیل آیوی برترین های این استراتژی می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا