فولد دادن در پوکر به چه صورت است و از چه قوانینی پیروی می کند؟

فولد دادن در پوکر یکی از مهم ترین اصول بازی است. با یک تعریف ساده می توان گفت که فولد دادن به معنی انداختن دست است ولی در این مقاله فرا تر خواهیم رفت و بهترین زمان فولد دادن و بهترین زمان بولوف زدن را به شما خواهیم آموخت پس با ما همراه باشید.

فولد دادن در پوکر چیست؟

فولد دادن در پوکر چیست؟

fold دادن در بازی پوکر که در همه سبک ها به جز سبک پوکر چینی وجود دارد. یکی از اصلی ترین اصول بازی می باشد. در ساده ترین حالت ممکن زمانی که کارت ها توسط دیلر پخش می شود و شما کارت های مناسبی ندارید و یا شانس خود را برای ادامه بازی زیاد نمی دانید باید دست خود را در زمان مشخص دراپ کنید یا بیاندازید.

توجه داشته باشید که بازیکنان بزرگ در 40 درصد دست های یک میز با 5 بازیکن شرکت نمی کنند که این حاکی از بازی با کارت های درست می باشد. عجول نباشید و با کارت هایی که ارزش بازی دارند، بازی نمایید در غیر این صورت بازنده خواهید بود.

آیا فولد دادن در پوکر اصول خاصی دارد؟

حتما اصولی برای این کار وجود دارد، از طرفی اگر رقیب شما سبک بازی شما را بفهمد و بداند که با دست های ضعیف بازی نمی کنید. در تمامی دست ها ریز سنگین می دهد تا پات را از شما بگیرد و در میز های سنگین، این مشکل بزرگی برای شما خواهد بود.

  1. اگر بیگ بلایند و اسمال بلایند در بازی نیستید یعنی گیری خود را نیامده اید، حتما با دست هایی که پیر نیستند و شانس استریت و فلاش کمی دارند، فولد بدهید.
  2. فولد دادن زمانی که گیری خود را آمده اید اشتباه است، زیرا در بسیاری از مواقع می توانید کال کنید تا برگ های زمینه بخورد.
  3. زمانی که به یک نفر ریز در پوکر می دهید و او شما را ری ریز می کند اگر بلوف زده اید، فولد دهید چون حریف احتمال زیاد چیزی برای ارائه دارد.
بهترین زمان فولد دادن در پوکر چه زمانی است؟

بهترین زمان فولد دادن در پوکر چه زمانی است؟

هر گاه توانستید دست خوانی در پوکر را یاد بگیرید و پوکر فیس در بازی پوکر برای شما عادی شده بود. شما می توانید با تشخیص دست حریف، فولد به موقع داشته باشید.

اگر مبتدی هستید، پیشنهاد ویژه ما به شما این است که در ابتدا تمام مطالب آموزشی را بخوانید، کلیپ های بزرگان پوکر چون فیل آیوی، آنتونیو اسفندیاری و دنیل نگرانو را ببینید و سپس با بازی در سایت شرط بندی پوکر معتبری همچون بت گان، سایت حضرات بت و سایت های مشابه تمرین نمایید. بعد از بازی در این سایت ها می توانید به سایت های حرفه ای تر پوکر مانند سایت ریور بروید و به صورت حرفه ای در آن سایت ها به بازی بپردازید.

وقتی ری ریز به ما می دهند چه کنیم؟

اگر دست خوبی دارید، کال کنید ولی اگر چیزی برای ادامه در دست کارت های خود ندارید 2 حالت را به شما پیشنهاد می کنیم. چیپ های جلوی شما اگر کم می باشد فولد دهید، زیرا حریف بولوف شما را می گیرد و در همان دست همه پول های خود را خواهید باخت ولی اگر پول زیادی دارید با خیال راحت فقط کال نمایید.

قوانین فولد دادن در پوکر

تنها یک قانون برای فولد دادن وجود دارد و آن این است که زود تر از موعد نباید فولد دهید زیرا دست بازیکن های دیگر میز ممکن است رو شود. به این قانون پایبند باشید.

آیا چند دست پشت هم fold دادن اشتباه است؟

آیا چند دست پشت هم fold دادن اشتباه است؟

خیر به هیچ عنوان ولی این را بدانید که بسیاری از دست های خوب بعد از خوردن فلاپ برای شما به وجود می آید، پس به این نکته نیز همواره توجه داشته باشید.

سوالات متداول

آیا از فولد دادن در پوکر باید شرمند شویم؟

به هیچ عنوان، بازیکنان بزرگ در 40 درصد دست ها شرکت نمی کنند.

بهترین سایت ها برای حرفه ای شدن در این زمینه کدام سایت ها هستند؟

سایت های حضرات و سایت بت گان بهترین سایت های موجود در این شاخه می باشند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا