بیوگرافی رابین بلک بیوتی بلاگر معروف و پر حاشیه

در سال های اخیر که ارتباطات به صورت گسترده ای به وسیله اینترنت فراهم شده است، بسیاری از افراد به فکر درآمد زایی از این طریق بوده اند. این اشخاص با نشان دادن هنر های خود در فضا های مجازی طرفداران زیادی برای خود فراهم کرده اند و از طریق آن ها به کسب درآمد رسیده اند. با توجه به اینکه آرایش و آرایشگری هر روز پیشرفته تر می شود، افرادی که در صنعت آرایش استعداد و تجربیاتی دارند با ایجاد سایت های مختص به خودشان، تجربیات و هنر های خود را به صورت عکس و ویدئو تهیه می کنند و در آن ها قرار می دهند.

بیوتی بلاگرها (بلاگر چیست؟) با ایجاد کانال در یوتیوب و اینستاگرام طرفداران بسیاری را جمع آوری کرده اند و از طریق بازدید های کلیپ هایشان مبالغ قابل توجهی از یوتیوب دریافت می کنند. رابین بلک یکی از همین افراد است که در ادامه به او می پردازیم. تأثیر بیوتی بلاگرهای معروف دنیا در صنعت آرایش و زیبایی را به راحتی قابل مشاهده است.

رابین بلک کیست؟

رابین بلک کیست؟

رابین بلک عکاس و آرایشگر است و بلاگی به نام BeautyisBoring را به وجود آورد. او همچنین یکی از بلاگر های اینستاگرام نیز می باشد. او سعی می کند روش های ابداعی در آرایش را در این بلاگ قرار دهد. در سال 2012 این بلاگ را ایجاد می کند و بسیاری از سایت های معتبر آرایشی، مطالب خود را از بلاگ او تهیه می کنند. او عکس های پرتره و مطالبی با محتوای عالی در این بلاگ منتشر می کند. او در مقاله های خود درباره آرایش متالیک و لب های قرمز براق مطالب زیادی نوشته است. در سال 2012 او رسانه شخصی خودش را راه اندازی کرد و از آن زمان در بین جامعه، طرفداران بسیار زیادی به دست آورده است.

رابین بلک در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

رابین بلک از بلاگر های معروف خارجی در ابتدا یک عکاس ماهر می باشد. او به عنوان یک اینفلوئنسر بین المللی شناخته می شود، زیرا عملکرد او بسیار زیرکانه و هوشمندانه است و باعث شد که به سرعت مشهور شود. او هنر آرایش خود را از طریق عکاسی از مدل ها، هنرمندان، نوازندگان و… به نمایش می گذارد و در نهایت تصاویر زیبایی را ایجاد می کند که مفهوم زیبایی مدرن را به تصویر می کشد.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد رابین در هر سال 400000 دلار و در هر ماه 32000 و در هر هفته 8000 دلار می باشد. در این گونه مطالب، ضمن آشنایی با بیوتی بلاگرهای معروف دنیا، از درآمد، سبک زندگی و ترفند های آن ها می توان بهره مند شد.

رابین بلک با چه برند هایی همکاری کرده است؟

آثار این هنرمند در مجلات بسیاری به چشم می خورد. نیویورک تایمز، Vogue Italia و انجمن هنر نام این مجلات هستند. افراد زیادی که مدل برند های معروف هستند با او همکاری می کنند و اجازه می دهند تا او از آن ها به عنوان مدل برای کانالش استفاده کند.

آیدی رابین بلک دی اینستا چیست؟

beautyisboring@ پیج اینستاگرام رابین است. می توانید پیج بیوتی بلاگر ها را فالو کنید و ازاین طریق بهترین میکاپ آرتیست های دنیا را بشناسید.

تصاویر این بیوتی بلاگر را در کجا پیدا کنیم؟

تصاویر این بیوتی بلاگر را در کجا پیدا کنیم؟

تصاویر این بیوتی بلاگر به راحتی قابل دسترسی می باشد. می توانید به اینستاگرام او مراجعه کنید و تصاویر او را ببینید. در گوگل هم می توانید نام او را سرچ کنید تا تصاویر او را مشاهده نمایید.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

او کلیپ هایش را در یوتیوب خود قرار می دهد. در اینستاگرام نیز تعدادی ویدئو منتشر کرده است. البته در اینترنت هم با جست و جوی نام او تعدادی کلیپ قابل مشاهده هستند. او کلیپ هایش را در تمام برنامه هایی که حساب دارد به اشتراک می گذارد.

آموزش میکاپ رابین بلک را در کجا مشاهده کنیم؟

آموزش میکاپ رابین بلک را در کجا مشاهده کنیم؟

به تازگی یک مجله طی قراردادی تعدادی از میکاپ های رابین را بر روی مجله خود چاپ می کند. اکثر این ویدئو ها در یوتیوب او به اشتراک گذاشته می شود. اگر به یوتیوب دسترسی ندارید می توانید نام او را در گوگل مرورگر خود جست و جو کنید و فیلم های او را مشاهده کنید.

این بیوتی بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

این بلاگر حاشیه خاصی ندارد و اکثر حاشیه ها در مورد ارتباط او با مدل هایش است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. رابین بلک به چه صورت در صنعت آرایش کار می کند؟

  رابین بلک با عکس گرفتن از مدل های میکاپ و انتشار آن ها در صفحه اش، نوع جدیدی از بلاگری را انجام می دهد.

 2. شغل اصلی رابین بلک چیست؟

  رابین بلک عکاس و آرایشگر می باشد که توسط کانالش در یوتیوب شناخته می شود.

 3. نام کانال رابین بلک چسیت؟

  نام بلاگ او BeautyisBoring می باشد.

 4. رابین بلک بیش تر راجع به چه موضوعی مقاله می نویسد؟

  رابین عاشق رژلب قرمز است و بیش تر مطالبی که می نویسد درباره آن و آرایش صورت به سبک متالیک است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا