شل بیوتی کیست؟ | بیوگرافی صدف ترابی + درآمد او از اینستاگرام

شل بیوتی یکی از بیوتی بلاگر های بسیار معروف می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر ایران را ترک کرده است و در دبی زندگی می کند. بیوگرافی شل بیوتی را در این مقاله برای شما توضیح می دهیم. شما می توانید با استفاده از پیج این شخص تمامی میکاپ های روزمره خود را انجام دهید و از ماسک های خانگی این بیوتی بلاگر استفاده کنید. بهتر است بدانید که نام این هنرمند صدف می باشد و برای این که نام او با یکی دیگر ازبیوتی بلاگر ها به نام صدف در اینستاگرام مشترک نباشد، نام خود را به شل بیوتی نیز تغییر داده است.

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال پیشرفت های بیشتری می باشد و می خواهد نام خود را در فستیوال های متفاوت در دبی به رسمیت بشناساند تا بتواند با برند های معروف و آرایشی قرار داد های کلان ببندد. وی در حال حاضر دارای درآمد بسیار زیادی می باشد و این درآمد را از طریق اینستاگرام و سایت های خود به دست آورده است. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال پیشرفت شغلی در بیوتی بلاگر بودن می باشد و حتی درباره یکی از فستیوال های هدی بیوی نیز صحبت کرده است. شما می توانید روزمره این هنرمند را با توجه به پیج او دنبال کنید.

شل بیوتی کیست؟

شل بیوتی کیست؟

صدف ترابی یکی از بیوتی بلاگر های معروف اینستاگرام می باشد که فعالیت خود را سالیان زیادی است که ادامه می دهد. وی درباره آرایش مو و صورت نظر های متفاوتی دارد و ماسک های زیادی را به شما معرفی می کند. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر با همسر خود در دبی زندگی می کند و به دنبال پیشرفت های شغلی در فستیوال های آرایشی زیادی می باشد. این بیوتی بلاگر جوان از کودکی دارای چهره خاصی بود و با چشمان درست و صورت تراشیده خود همه را به خود جذب می کرد. وی در تاریخ 14 خرداد 1373 متولد شده است. بهتر است بدانید که وی در سن 20 سالگی با مردی به نام کسری آشنا می شود و بعد از آن حدود 5 سال با یک دیگر در رابطه بودند و بعد از این مدت کسری تصمیم می گیرد که از او خواستگاری کند و با یک دیگر ازدواج کنند.

آن ها سال 98 عقد کردند و یک سال بعد با یک دیگر عروسی کردند و عروسی آن ها در اوج کرونا گرفته شده بود و حتی حضور مهمانان آن ها با ماسک بود. وی عروسی بسیار کوچکی را برگزار کرد و به خوبی به خانه و منزل خود سفر کرد. بهتر است بدانید که این بیوتی بلاگر زیبا در حال حاضر با کسری در حال فعالیت های زیادی می باشد. بسیاری از خبر ها توضیح می دهد که چگونه این دو نفر با یک دیگر آشنا شدند و ما در آینده به آن ها می پردازیم.

عکس های شل بیوتی را در کجا ببینیم؟

صدف شل بیوتی را برای خود انتخاب کرد تا شما بتوانید با استفاده از او هشتگ های مناسب و مربوط به او، پیج آن را پیدا کنید. شما می توانید تمامی هشتگ های مربوط به او را دنبال کنید و یا با استفاده از نام او پیج او را دنبال کنید. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر تمامی عکس های خود را در اینستاگرام خود پست می کد و به دنبال این است که عکس های خود را در سایت های دیگر نیز قرار دهد و به همین دلیل توییتر خود را نصب کرده است و برخی از عکس های خود را در آن جا قرار می دهد. شما می توانید با جستجو نام او در گوگل نیز تمامی عکس های او را ببینید. بهتر است بدانید که او مانند دیگر بیوتی بلاگر های خود این رشته را در جوانی خود آغاز کرده است و به دنبال علاقه خود رفته است. این میکاپ آرتیست در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند و یکی از معروف ترین بیوتی بلاگر های ایرانی که در خارج از کشور می باشد، هست.

وی در صنعت مدلینگ فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد و این امر باعث پیشرفت او شده است. این هنرمند به دلیل ویدیو های مربوط به خود آرایی سریعا معروف شد و جز تاپ ترین بیوتی بلاگر ها قرار گرفت. بهتر است بدانید که وی در اپ های زیادی تبلیغ می کند و از آن ها پول در می آورد و این اپ ها حتی شامل آپارات نیز می شود. میکاپ شل بیوتی یکی از سبک های او می باشد که همه را شگفت زده کرده است. اگر به دنبال سوال شل بیوتی چند سالشه؟ هستید بهتر است این قسمت را دنبال کنید. بهتر است بدانید که این بلاگر جوان و زیبا دارای پشتوانه مالی بسیار قوی می باشد و به همین دلیل توانسته است تمامی مدارک خود را در سن نوجوانی از امارات بگیرد و حتی پیج خود را در ابتدا کار بخرید. صدف ترابی در حال حاضر وارد 26 سالگی خود شده است و در کنار همسر خود زندگی می کند.

دکتر بینی شل بیوتی کیست؟

دکتر بینی شل بیوتی کیست؟

بهتر است بدانید که دکتر این بیوتی بلاگر تا به امروز مشخص نبوده است و دلیل این، انکار این میکاپ آرتیست برای عمل بینی خود می باشد. وی در این باره هیچ صحبتی نمی کند و وانمود می کند که هرگز عملی انجام نداده است. بهتر است بدانید که دکتر او از زمانی مهم شد که طرفداران او متوجه بینی او شدند. وی در این باره می گوید من تا به امروز هیچ عملی را انجام نداده ام و صورت من کاملا متعلق به خودم می باشد. شل بیوتی عمل بینی خود را کاملا اتفاقی می داند و اصلا قبول نمی کند که جدا از این عمل به صورت خود ژل تزریق کرده است. بهتر است بدانید که عمل بینی او بسیار مشخص است چرا که این بیوتی بلاگر مدام در جلو دوربین می باشد و به همین دلیل تمامی جزئیات صورت او دیده می شود. وی بینی خود را خیلی طبیعی عمل کرده است و به همین دلیل می تواند ادعا کند که بینی خودش می باشد.

شل بیوتی اینستا دارد؟

وی دارای پیج بسیار خوبی می باشد و درآمد خود را از طریق آن پیج به دست می آورد. بهتراست بدانید که این بلاگر به دنبال فالوور های بیشتر می باشد چرا که به واسطه آن ها می تواند تبلیغات بیشتری را داشته باد. این هنرمند امروزه قرارداد های زیادی با برخی از برند ها بسته است و در حال حاضر به دنبال موفقیت های بیشتر می باشد. اینستاگرام شل بیوتی به نام او ثبت شده است و شما می توانید با وارد کردن نام او در قسمت جستجو اینستاگرام به عکس ها و ویدیو های او نزدیک شوید. این بیوتی بلاگر دارای اخلاقی جدی می باشد و بسیار فالوور های خود را دوست دارد و هر روز به آن ها عشق می ورزد.

شل بیوتی اپارات را فضایی برای دیدن راحت تر ویدیوهای خود می داند. بهتر است بدانید که بسیاری از ویدیو های او در آپارات پیدا نمی شود چرا که آپارات یکی از سایت های دولتی می باشد. در حال حاضر این میکاپ آرتیست سایت خود را تاسیس کرده است و به همراه همسر خود از فرانسه به دبی رفته است تا بتواند با شرکت در فستیوال ها خود را به دیگر برند ها بشناساند. وی آدرس سایت خود را در بایو پیج اینستاگرام خود برای دیگران قرار داده است و شما با استفاده از سایت او می توانید از بخش های متفاوت او استفاده کنید. از جمله رقیب های او در اینستا می توان به الناز گلرخ و البته لیلی قالیچی اشاره کرد.

فیلم های میکاپ شل بیوتی را در کجا ببینیم؟

فیلم های میکاپ شل بیوتی را در کجا ببینیم؟

شل بیوتی ارایش خود را جلو دوربین می کند و آن ها را در اینستاگرام و یوتوب خود منتشرمی کند. شما می توانید از طریق راه های زیادی میکاپ های او را ببینید. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال انتشار ویدیو های خود بر روی آپارات می باشد تا مردم دیگر نیز از دیدن آن ها لذت ببرند، اما جالبی این داستان این است که او در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند و نمی تواند از سایت های ملی استفاده کند.

شما می توانید با استفاده از اینستاگرام او به ویدیو های او دسترسی پیدا کنید. بهتر است بدانید که در حال حاضر صفحه های زیادی به نام او ثبت شده است و مدام در حال فعالیت در اینستاگرام می باشد و این امر باعث می شود، شما نتوانید صفحه او را به راحتی برای خود بیاورید. بهتر است بدانید که او دارای فن پیج های زیادی می باشد که عکس های او را گرفته اند و در کنار یک دیگر قرارداده اند. باید بدانید نام اصلی او در بالای پیج او نوشته شده است و شما می توانید از طریق او به پیج آن دسترسی پیدا کنید. شل بیوتی نی نی سایت را در استوری های خود تبلیغ می کند و این اتفاق بارها اتفاده است، بسیاری ازافراد حدس می زنند که این پیج متعلق به خودشان می باشد و می توان گفت درست است، این میکاپ آرتیست سایت خود راراه اندازی کرده است و در بخشی از آن لوازم کودک نیز می فروشد.

یوتیوب شل بیوتی فعال است؟

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر یوتوب خود فعالیت می کند و به دنبال فالوور های بیشتری در یوتوب می باشد. این بیوتی بلاگر قصد دارد در چالش های اینستاگرامی شرکت کند تا بتواند فالوور های خود را بیشتر کند. وی در حال حاضر فعالیت زیادی در یوتوب خود دارد اما اپ اصلی خود را اینستاگرام می داند. قد شل بیوتی به نسبت عکس های او بسیار کوتاه می باشد و این امر باعث شده برخی از افراد او را زیبا تر ببینند چرا که این هنرمند بسیار زیبا راجع به خود صحبت می کند و این امر باعث شده فالوور های او همیشه به او حس خوبی داشته باشند. وی در حال حاضر از پاریس به دبی رفته است تا بتواند در فستیوال های مربوط به میکاپ دبی شرکت کند اما در کل در پاریس زندگی می کند.

همسر شل بیوتی کیست؟

همسر شل بیوتی کیست؟

بهتر است بدانید که نام همسر او کسری می باشد و از 20 سالگی با او دوست بوده است و مدام با یک دیگر در ارتباط بوده اند. آن ها درسال 98 با یک دیگر ازدواج کردند و بعد از یک سال با برگزاری عروسی بسیار ساده در ایام کرونا به دنبال زندگی خود رفتند. بهتراست بدانید که وی در حال حاضر در ویدیو های خود می گوید که خوشبخت ترین آدم کره زمین است چرا که بالاخره به عشق زندگی خود رسیده است. آن ها ارتباط نزدیکی با یک دیگر دارند و مدام در حال سفر هستند.

درامد شل بیوتی چقدر است؟

بهتر است بدانید که این بیوتی بلاگر در حال حاضر به دنبال موفقیت و درآمد بیشتر می باشد و به همین دلیل تبلیغات خود را بیشتر کرده و تعرفه های خود را بالا برده است. بسیاری از کمپانی های معتبر با تبلیغات این شخص معروف می شوند و به همین دلیل از تعرفه تبلیغات او استفاده می کنند. سایت شل بیوتی دارای تمامی لوازم آرایش های مهم واز برند های بسیار خاص می باشد. بهتراست بدانید که وی در حال حاضر دارای سایتی به نام نی نی شاپ می باشد که در آن تمامی وسایل مربوط به کودکان را می فروشد. اطلاعات دقیق تر در این مورد را می توایند از دسته اخبار سلبریتی ها دنبال کنید.

نام واقعی شل بیوتی چیست؟

نام او صدف می باشد و دلیل انتخاب این نام به دلیل نام لاتین صدف نیز می باشد و در تمام مدت او با صدف بیوتی اشتباه گرفته می شد و به همین دلیل نام خود را عوض کرد و به شل بیوتی نیز تغییر داد. بهتر است بدانید که وی درحال حاضر به دنبال کسب موفقیت و قرار داد های زیادی با هدی بیوتی و دیگر برنده های معروف می باشد و به همین دلیل به دبی رفته است و مدتی است که در آن جا زندگی می کن. وی تا به امروز برندی را به نام خود در ایران ثبت کرده است و یک از رقبا اصلی او صدف بیوتی نیز می باشد. وی دارای تلاش بسیار زیادی می باشد و مدام در پیج خود با فالوور های خود در ارتباط می باشد.

بهتر است بدانید که خانواده او می گویند از ابتدا مشخص بود که این دختریکی از مدل های ایران می شود چرا که در کودکی خود با ژست می نشست تا از آن عکس بگیرند. وی در دوران نوجوانی خود عاشق میکاپ شد و برای آموزش های بیشتر به کشور امارات نیز سفر کرد و مدرک های خود را از آن کشور تهیه کرد. این بلاگر در ابتدا با فیلم های آموزشی بسیار کوتاهی مشهور شد و در حال حاضر یکی از بهترین میکاپ آرتیست های ایرانی می باشد. وی نمایندگی مارک inglot را به نام خود در ایران ثبت کرده است و فروش آن بسیار زیاد می باشد. این بیوتی بلاگردر حال حاضر قلم های آرایشی زیادی را با نام های هدی بیوتی و سیگما تولید می کند و به فروش می رساند.

چالش های شل بیوتی درباره چه موضوعاتی بود؟

چالش های شل بیوتی درباره چه موضوعاتی بود؟

وی در حال حاضر چالش های زیادی را با همسر خود انجام می دهد که بیشتر آن ها راجع به آرایش می باشد و برخی از آن ها مربوط به او و همسر او می باشد. بهتراست بدانید که وی عاشق همسر خود می باشد و به دنبال پیشرفت در کنار او است. در حال حاضر نمایندگی یکی از شعب خود در ایران را به یکی از فامیل های خود داده است اما مدیریت آن دست مادر خود می باشد. مدیریت سایت را به همسر خود داده است و ماهانه به آن ها حقوق می دهد. وی دارای درآمد زیادی از سایت و تبلیغات خود می باشد و به همین دلیل روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

این بلاگر برای نمایندگی درجه یک مارک اینگوت به لهستان رفت تا کار های اداری آن را انجام دهد و به دنبال موفقیت های بیشتری باشد. این هنرمند در حال حاضر 26 سال سن دارد و یکی از موفق ترین بانوان ایرانی می باشد که برای خواسته و علاقه خود بسیار تلاش کرده و در حال حاضر دارای درآمد بسیار زیادی می باشد. اموزش سایه زدن با شل بیوتی یکی از آموزش های او در ویدیو های اینستاگرامی او می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

شل بیوتی قبل از عمل چه شکلی بود؟

وی دارای چهره زیبای بود و بینی او ایرادی نداشت اما وسواس هاسی او باعث عمل بینی و زدن ژل به لب ها و فک خود شد. وی عکس های زیادی را از خود منتشر کرده است که می توانید قبل و بعد عمل را با هم مقایسه کنید. وی با آموزش های مربوط به خود آرایی خود را در دل مردم جا داد و بعد از آن به وسیله این امر با برخی از شرکت ها کمپانی ها قرار داد بست و از این طریق بسیار معروف شد. وی در حال حاضر برند خود را در ایران دارد و جدا از آن تبلیغات زیادی در اینستاگرام خود انجام می دهد.

آیا مصاحبه شل بیوتی انجام شده است؟

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر مصاحبه رسمی انجام نداده است و تنها با برخی از رسانه هایی که در اینستاگرام می باشد مصاحبه انجام داده است. افراد زیادی به دنبال میکاپ های او می باشد و به همین دلیل نام او را در گوگل زیاد سرچ می کند. وی کلیپ های زیادی را در سایت خود آپلود کرده است که شما می توانید با استفاده از آن از ویدیو های مربوط به لازم آرایش خود او استفاده کنید. بهتر است بدانید که امروزه افراد زیادی از قلم های سیگما و هدی بیوتی استفاده می کنند و به همین دلیل صدف در تجارت آن ها دخالت کرده است.

آیا او ازدواج کرده است؟

آیا او ازدواج کرده است؟

بهتر است بدانید که وی درسال 1398 عقد کرده و در یک سال بعد درست در وسط ویروس کرونا عروسی مختصری را به پا می کنند و به کشور فرانسه مهاجرت می کنند. بهتر است بدانید که وی با دوست پسر خود ازدواج کرد و در حال حاضر 5 سالگی رابطه خود را جشن گرفته اند.

دلیل اشتباه گرفتن صدف بیوتی با وی چیست؟

وی به دلیل شباهت اسمی با صدف بیوتی مدام با او اشتباه گرفته می شود به همین دلیل نام خود را در اینستاگرام به شل بیوتی نیز تغییر داد تا دیگران بتوانند به راحتی او را پیدا کنند. بهتر است بدانید که این بلاگردر حال حاضر به دنبال پیشرفت های بیشتری می باشد و به همین دلیل هشتگ هایی را با نام خود یعنی شل بیوتی نیز منتشرمی کند تا اشتباهی که در قدیم پیش می آمد دوباره تکرار نشود.

ماجرا بیماری همسر او حقیقت دارد؟

بهتر است بدانید که در حال حاضر همسر او سالم می باشد اما چند ماه پیش مبتلا به بیماری مربوط به غدد خود شده بود و حدود دو ماه مجبور به استراحت در منزل بود. وی دراین باره می گوید روز های سختی بود چرا که کسری همیشه پر انرژی و مهربان بوده و در آن روز ها تنها در حال استراحت و درد کشیدن بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

شل بیوتی در کدام کشور زندگی می کند؟

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر در کشور دبی زندگی می کند و دلیل او شرکت در فستیوال های مربوط به میکاپ و برند های معروفی مانند هدی بیوتی و سیگما می باشد. وی در اصل در فرانسه زندگی می کنئد و خانه اصلی خو را در آن کشور می داند.

این بیوتی بلاگر دارای چه برندی می باشد؟

وی در حال حاضر نمایندگی درجه یک برند اینگلوت را در ایران راه اندازی کرده است و برای گرفتن نمایندگی درجه یک به لهستان سفر کرده است. بهتر است بدانید که او قلم های برند سیگما و هدی بیوتی را در سایت خود قرار داده است.

آیا این بلاگر در حال حاضر می تواند به ایران باز گردد؟

بهتر است بدانید که این بیوتی بلاگر اقامت کشور فرانسه را دارد و می تواند در هر زمانی که دوست دارد به ایران بازگردد. وی می گوید من نیازی ندارم به ایران بیایم چرا که تمامی کار های مربوط به نمایندگی را مادرم انجام می دهد.

آیا این بیوتی بلاگر دارای سایت شرط بندی می باشد؟

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر دارای سایت های فروش لوازم آرایش می باشد و هیچ گونه سایت شرط بندی ندارد. وی به دنبال زدن سایت دیگری مربوط به وسایل منزل می باشد که به زودی آن را راه اندازی می کند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا