آموزش بازی فکری یوگا به همراه قیمت این بازی

یوگا یکی از ورزش‌ هایی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اما این بازی فکری توانسته باز هم در میان مردم مشهور شود و بسیاری از افراد این بازی را انتخاب می‌ کنند که این بازی قوانین خاصی را هم دارد که افراد باید آن را انجام دهند. بازی فکری یوگا به صورت بسته بندی موجود است و یک تاس به همراه کارت های متفاوتی دارد. این بازی در سایت ها و فروشگاه های مختلف قابل دسترس است و این بازی را به راحتی می توان تهیه کرد سپس به صورت خانوادگی و دوستانه انجام داد.

آموزش بازی فکری یوگا

بازی فکری یوگا چگونه است؟

این بازی فکری دارای ۵۴ کارت است که در طول بازی می توانیم هر یک از کارت ها را با انداختن تاس انجام دهیم و اگر به صورت کامل بتوانیم هر یک از این حرکات را انجام دهیم می توانیم یک کارت دریافت کنیم و اگر این کارها را که هر کدام دارای چهار رنگ متفاوت است بتوانیم به دست آوریم برنده بازی می شویم.

آموزش بازی فکری یوگا

برای آموزش این بازی فکری می توانیم به دفترچه راهنمایی که در این بسته بازی وجود دارد مراجعه کنیم و همچنین آموزش آن در صفحات مجازی مانند گوگل وجود دارد که با مراجعه به آن ها می‌ توانیم بازی را انجام دهیم و آموزش این بازی به صورت ساده است که با وجود انجام هر یک از حرکاتی که بر روی کارت ها وجود دارد می‌ توانیم کارت را بدست آوریم و در نهایت با داشتن حداقل یک کارت که از رنگ های مختلف دارد برنده بازی شویم.

و برای انجام این بازی افراد باید سنی بالاتر از ۵ سال داشته باشند زیرا افراد ۵ سال هم می‌ توانند این بازی را با انجام حرکاتی که بر روی کارت‌ ها است انجام دهند.

آیا نرم افزار بازی فکری یوگا هم وجود دارد؟

در این بازی که افراد باید انعطاف بدنی داشته باشند به نظر می رسد که نرم‌ افزار این بازی هم در سال‌ های اخیر در دسترس عموم قرار گرفته و در سایت ها و فروشگاه های آنلاین قابل دسترسی است که می‌ توانیم این نرم‌ افزار را دریافت کنیم و نرم‌ افزار این بازی هم دقیقا مانند بسته بندی این بازی دارای کارت های مختلفی است که افراد به صورت گروهی می‌ توانند آن را انجام دهند و در نهایت با داشتن کارت های مختلف از رنگ های مختلف پیروز شوند و همچنین در این بازی افراد باید بتوانند به صورت گروهی با یک دیگر همکاری را داشته باشند.

عکس بازی فکری یوگا

محتویات بازی فکری یوگا چیست؟

این بازی فکری این چنین به نظر می‌ رسد که درون یک بسته قرار دارد و محتویات آن شامل یک تاس است که از یک تا شش بر روی آن قرار دارد و همچنین دارای 54 کارت است که در چهار تا رنگ متفاوت است و افراد برای اینکه پیروز میدان شوند باید بتوانند از هر کدام از این رنگ ها حداقل یک کارت را داشته باشند و همچنین باید بتوانند حرکتی را که بر روی کارت هایی که به دست آن ها می‌ رسد را انجام دهند و به پیروزی برسند این بازی همچنین برای افراد ۵ سال به بالا قابل دسترسی است و می‌ توانند آن را انجام دهند.

عکس بازی فکری یوگا

این بازی فکری که توانسته در میان مردم محبوب شود همواره در سایت‌ های مجازی و گوگل عکس های بسیار زیادی از این بازی فکری وجود دارد که افراد برای مشاهده آن ها می توانند با جستجو کردن آن این عکس ها را ببینند. همچنین این بازی فکری با توجه به اینکه در سایت های مختلف قابل دسترس و فروش است که از آن عکس های بسیاری قابل دسترس است که خریداران می‌ توانند با مشاهده این عکس ها آن ها را مشاهده و خریداری کنند.

قیمت خرید بازی فکری یوگا چقدر است؟

این چنین به نظر می رسد که قیمت این بازی فکری مهیج از دیگر بازی های فکری بیشتر است و قیمت آن در سایت های فروش مجازی این بازی جذاب به صورت ۱۰۰ هزار تومان است که افراد برای دریافت آن می‌ توانند به این سایت ها مراجعه کنند و با درخواست این بازی را دریافت کنند همچنین این بازی به صورت نرم‌افزار و آنلاین وجود دارد که افراد می‌ نوانند آن ها را هم از سایت های فروش نرم افزار دریافت کنند و به بازی بپردازند.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی مهیج یک بازی برای انعطاف بدنی و به صورت فکری است که برای رنج سنی ۵ سال به بالا قابل دسترسی است و افراد در گروه‌ های مختلف می‌ توانند قرار بگیرند و این بازی را انجام دهند که باید بتوانند هر کدام از حرکت هایی را که بر روی کارت‌ها کشیده شده است را انجام دهند و در نهایت بتواند با داشتن کارت‌ هایی به رنگ های مختلف پیروز شوند.

تعداد نفرات بازی فکری یوگا باید چقدر باشد؟

این بازی به صورت گروهی قابل انجام است و تعداد افراد گروه باید ۲ تا ۴ نفر باشد که با دریافت کارت های مختلف می توانند این بازی را انجام دهند و در نهایت پیروز شوند.

زمان این بازی چقدر است؟

به نظر می رسد که زمان این بازی ۱۵ دقیقه است اما با توجه به تعداد شرکت کننده ها و حرفه ای بودن یا نبودن آن ها زمان این بازی متفاوت است که افراد باید بتواند سرعت عملی را داشته باشد.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی قوانین خاصی را ندارد اما به نظر می‌ رسد که در این بازی باید افراد دو تا چهار نفر باشند و بتوانند برای پیروزی ۴ رنگ مختلف را از کارت‌ ها داشته باشند.

سوالات متداول

آیا بازی فکری یوگا در میان مردم شناخته شده است؟

این بازی یک بازی فکری و برای افزایش انعطاف بدن است به نظر می‌ رسد که در میان مردم شناخته شده است.

آیا افراد کم سن تر می توانند در این بازی شرکت کنند؟

این بازی که یک بازی انعطافی است به نظر می‌رسد که برای افراد کم سن تر هم قابل اجراست.

آیا این بازی به صورت ۶ نفر هم قابل اجراست؟

بازی یوگا که دارای چهار رنگ متفاوت است برای گروه های دو تا چهار نفر قابل اجرا است.

این بازی آیا مفید است؟

اینکه یک بازی فکری و برای افزایش انعطاف پذیری بدن است بازی مفیدی است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا