بیوگرافی اکبر میثاقیان و بررسی کارنامه ورزشی او

اکبر میثاقیان یکی از بهترین مربی های ایرانی متولد ۲۱ اردیبهشت ۱۳۳۲ می باشد و پس از بازنشستگی، مدیریت چندین باشگاه از جمله F.C و ابومسلم را به عهده گرفته است. او از 17 سالگی به صورت جدی فوتبال بازی می کند و یکی از آرزو های او این بوده است که فوتبالیست شود.

اکبر میثاقیان کیست

اکبرمیثاقیان کیست؟

او یک بازیکن بسیار خوب فوتبال بود که الان چند سالی است که مربی تیم ها می باشد و بازی خود را از سال 1350 با بازی در بوتان تهران و هم زمان با کار در شرکت بوتان گاز شروع کرد. سپس به مشهد رفت و در ابومسلم بازی کرد. در سال 1355 مشهد را به مقصد بندرانزلی ترک کرد تا دو فصل در تیم ملوان بازی کند. سپس سه فصل برای استقلال بازی کرد و در آن جا هم موفق بود اما به دلایل نا معلومی در سال 1361 به مشهد برکشت و بار دیگر در ابومسلم شروع به بازی کرد. در سال 1973 میثاقیان به اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد، اما نتوانست آنقدر موفق باشد که بتواند جایگاه خود را در ترکیب حفظ کند. اکبر میثاقیان پدر بهتاش میثاقیان بازیکن مس کرمان است. این سر مربی تا الان افتخارات زیادی را به دست آورده است.

عکس های اکبر میثاقیان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اکبر میثاقیان را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این مربی محبوب این روزها خیلی مشغله کاری دارد و به گفته خود او به دلیل مشغله کاری که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی ندارند. زیرا ایشان در حال تمرین کردن و رسیدگی به بازیکن ها خود هستند و وقت خیلی زیادی ندارند. این بازیکن و مربی خوب به دنبال موفقیت های بیشتر هستند و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. ایشان گفته اند که می خواهند تیم خود را به لیگ برتر برساند و اعتقاد دارند که به این موفقیت دست پیدا می کنند. این بازیکن و یا مربی باعث افتخار مردم است و بازی بسیار جذابی دارند.

پیج اینستاگرام اکبر میثاقیان چیست؟

صفحه اینستاگرام این بازیکن و مربی توانا در حال حاضر بسیار فالوور دارد. که می توان گفت این عدد فوق العاده است. پس قطعاً با فعالیت های بیشتر و موفقیت های بیشتر این عدد بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر دوست دارید که از زندگی لحظه به لحظه این سرمربی با خبر شوید می توانید صفحه شخصی ایشان را در اینستاگرام پیدا کنید و ایشان را دنبال کنید. او از اینکه تا الان توانسته است به این مرحله از زندگی برسد خدارو شکر کرده است و بابت این موفقیت بسیار خوشحال هستند. این سر مربی خوب اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت او را دنبال کنند و از زندگی او با خبر شوند. ایشان از اینکه طرفداران بازی های او را دوست دارند و ایشان را حمایت می کنند بسیار خوشحال است و از همه آن ها تشکر کرده است.

بیوگرافی اکبر میثاقیان

اکبر میثاقیان سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

این بازیکن حرفه ای تا الان سر مربی بسیاری از تیم ها بوده است و تا الان تجربه خیلی زیادی دارد. او مربی بسیار خوبی است و تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است. این سر مربی تا الان بسیاری از تیم ها را به قهرمانی رسانده است و بازیکن ها بسیار این سر مربی را دوست دارند.

شهرداری تبریز

این یک تیمی است که چند وقت پیش آقای میثاقیان مربی آن بوده اند و بعد از مدتی از این تیم جدا شدند.

شموشک نوشهر

این تیم بسیار طرفدار دارد و این مربی توانست این تیم را به لیگ برتر برساند.

آلومینیوم هرمزگان

این یک تیم بسیار خوب است که آقای میثاقیان سر مربی آن را بر عهده داشت و آن را به قهرمانی رساند.

پدیده مشهد

این تیم دیگر آقای میثاقیان بود که این مربی در این تیم بسیار زحمت کشید و آن را به مرحله قهرمانی رساند.

شهرخودرو

شهرخودرو از جمله تیم هایی است که آقای میثاقیان الان سر مربی آن است و بسیاری از بازیکن ها این سر مربی را دوست دارند و تا الان در بسیاری از بازی ها موفق شده اند.

افتخارات اکبر میثاقیان

اکبر میثاقیان در چه تیم هایی بازی کرده است؟

این بازیکن تا الان در بسیاری از تیم ها بازی کرده است و در بازی فوتبال تجربه بسیار زیادی دارد و اینکه تیم هایی که او بازی کرده است عبارت اند از: بوتان تهران، ابومسلم، ملوان و تیم ملی بازی کرده است و در بسیاری از تیم های دیگر بازی کرده است و موفق شده است. این بازی کن الان به عنوان سر مربی تیم ها فعالیت می کند و تا الان بسیاری از تیم ها را به موفقیت رسانده است.

افتخارات اکبر میثاقیان

این مربی با تجربه تا الان با تیم های زیادی بازی کرده است و الان سر مربی تیم های مختلف بوده است مانند شموشک نوشهر، شهرداری تبریز، پدیده مشهد را از لیگ دسته اول به لیگ برتر برده است و تا الان این سر مربی خوب توانسته است بسیاری از تیم ها را به مرحله نهایی برساند و الان هم مربی شهرداری خودرو است.

اکبر میثاقیان از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

این بازیکن و مربی از سال 1370 وارد دنیای مربیگری شده است و تا الان چند تیم را به لیگ برتر رسانده است و موفقیت های زیادی به دست آورده است. او یک بازیکن بسیار خوب و یک مربی بسیار با تجربه است که تا الان افتخارات خیلی زیادی داشته است. این مربی را همه دوست دارند و می توان گفت همیشه مورد احترام بازیکن ها و باشگاه ها بوده اند. بسیاری از بازیکن ها فکر می کردند که اکبر میثاقیان استقلالی می باشد.

اکبر میثاقیان اکنون مربی چه تیمی است؟

این بازیکن با استعداد الان مربی تیم شهر خودرو است و تا الان تمرین های خیلی سنگینی را برای بازیکن ها در نظر گرفته است و او قصد دارد که بازیکن ها را برای مسابقات آینده آماده کند. اکبر میثاقیان بازیکن و مربی بسیار خوبی است و گریه اکبر میثاقیان در بسیاری از بازی های فوتبال و پیروزی ها نشان داده شده است. فیروز کریمی و اکبر میثاقیان دوستان بسیار نزدیک هستند.

درآمد اکبر میثاقیان

درآمد اکبر میثاقیان چقدر است؟

در آمد این بازیکن و مربی خوب از کار بازی فوتبال و مربیگری تأمین می شود. البته ایشان درآمد خوبی هم از قبل داشته اند و از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارند. البته در آمد های فوتبالیست ها همه خوب است و به گفته خودشان زندگی خوبی دارند. البته این بازیکن فقط در شغل بازیکن و مربیگری که نیستند آن ها در حرفه های دیگر هم فعالیت می کنند و با اینکار درآمد خود را بیشتر می کنند و این خبر که اکبر میثاقیان اخراج شد که در بسیاری از سایت ها پر شده است باید بدانید که این فقط یک شایعه بوده است.

همسر غلام اکبر میثاقیان کیست؟

این مربی با همسرشان در زمان بازی در ابومسلم آشنا شده اند و چون خانه همسرشان نزدیک ورزشگاه بود ایشان در آن زمان با خانم مهری نیکجو آشنا شدند و به خواستگاری ایشان رفتند که با مخالف پدر همسرشان رو به رو شدن. شرایط پدر همسرشان این بوده است که باید دیپلم و سربازی داشته باشید، و اقای میثاقیان در سال 1358 بعد از انجام دادن شرط های آن دوباره به خواستگاری می روند و جواب مثبت می گیرند و همسر ایشان مهری نیکجو متولد 25 مهر 1337 است که با 26 سال سابقه، بازنشسته آموزش و پرورش می باشند و دو فرزند پسر دارند به نام بهزاد و بهتاش، که بهزاد متاهل است و بهتاش نیز فوتبال بازی می کند و در حال حاضر علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد و داماد اکبر میثاقیان که خیلی از سایت ها نوشته اند ایشان دختری ندارند که داماد داشته باشند.

آکادمی فوتبال اکبر میثاقیان

برای این مربی آکادمی های مختلفی وجود دارد و او از روش های خیلی خاصی برای آموزش استفاده می کند. مصاحبه اکبر میثاقیان در این مورد را می توانید در سایت های مختلف ببینید.

ماجرای اکبر میثاقیان و برج میلاد چه بود؟

این موضوع بر می گردد به چند سال قبل که در مورد برد و باخت بازی و نگه داشتن این تیم شرط بندی شده است و این مربی گفته است که اگر نتوانم اين تيم را در ليگ برتر حفظ كنم، خودم را از برج ميلاد پرت می کنم و این مربی خیلی برای نگه داشتن این تیم تلاش کرد و موفق هم شد. یکی دیگر از کار ها تقلید صدای اکبر میثاقیان بود که توسط یکی از طرفدارانش این کار انجام شده است و او از این کار بسیار خوشش آمده بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

اکبر میثاقیان هم اکنون در کجا زندگی می کند؟

این مربی الان در مشهد زندگی می کند.

اکبر میثاقیان در حال حاضر سر مربی کدام تیم می باشد؟

این مربی با تجربه الان با شهرخودرو کار می کند.

آیا اکبر میثاقیان از این تیم جدا می شود؟

اکبر میثاقیان مربی بسیار خوبی است و فعلاً قصد جدا شدن از تیم را ندارد.

آیا پسر اکبر میثاقیان در تیم شهرخودرو بازی می کند؟

پسر این مربی در یک تیم دیگر بازی می کند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا