بیتا طیبی چگونه از ایستاگرام به یک سوپر مدل تبدیل شد؟

در کشور ایران افراد بسیاری وجود دارند که علاقه مند به فعالیت در صنعت مدلینگ هستند. بیتا طیبی یکی از این دسته از افراد است که به گفته خود زمانی که برای خرید به یک فروشگاه رفته بود توسط مدیر فروشگاه کشف شد و سپس وارد حیطه مدلینگ شد. او تا به امروز با برند های بسیاری همکاری کرده است و به عنوان یکی از بهترین مدل های ایرانی تا به امروز شناخته می شود.

بیتا طیبی کیست؟

بیتا طیبی کیست؟

در ابتدا این مطلب به بیوگرافی بیتا طیبی می پردازیم و شما را بیشتر با این مدل ایرانی مطرح آشنا می کنیم. بیتا طیبی متولد 1373 در شهر تهران محله ظفر است و دارای قد 172سانتی متری و وزن 54 کیلوگرمی است. او جزء دسته افرادی نبوده است که از کودکی به این شغل علاقه مند باشد و یا در این زمینه شروع به فعالیت از کودکی خود کند، بلکه به صورت کاملا تصادفی وارد عرصه مدلینگ شده است اما این تصادف برای او مانند معجزه بود و توانست به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شود. بیتا طیبی وقتی برای خرید به فروشگاه هالیدی شعبه یوسف آباد می رود، نظر مدیر این فروشگاه را به خود جلب می کند. پس از این اتفاق آن ها از طریق اینستاگرام با یک دیگر در ارتباط بودند و سرانجام اولین کار مدلینگ وی برای این فروشگاه انجام شد.

او پس از این که علاقه خود را در این زمینه کشف کرد، تصمیم گرفت آموزش های لازم را در این زمینه ببیند و سپس به صورت حرفه ای شروع به فعالیت مدلینگ کند. او در یکی از مصاحبه هایش به این موضوع اشاره کرده است که حرفه مدلینگ بسیار سخت و پر رقابت است به طوری که خیلی از افرادی که با علاقه وارد آن می شوند، پس از گذر زمان به دلیل فشار های عصبی از این حیطه کناره گیری می کنند و در حال حاضر با بسیاری از برند های مختلف به فعالیت پرداخته است و نام خود را به عنوان یک مدل مطرح در خارج از کشور ایران نیز آشنا کرده است. او در کشور ترکیه و هم چنین کشور دبی به فعالیت در زمینه مدلینگ پرداخته است. وی در سال 2022 در لیست پر درآمد ترین مدل های ایرانی قرار گرفت.

بیتا طیبی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

بیتا طیبی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

بیتا طیبی همان طور که اشاره شد با بسیاری از برند های مطرح تا به امروز به فعالیت پرداخته است. در این قسمت قصد داریم به شما تعدادی از برند هایی که این مدل با آن ها همکاری داشته است را معرفی کنیم. این برند ها جزء معروف ترین و محبوب ترین ها هستند که حضور آن ها در کارنامه فعالیت هر مدلی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

برند هالیدی

برند هالیدی از سال 1374 تاسیس و در زمینه پوشاک زنانه و مردانه به فعالیت پرداخت. این برند یکی از مطرح و لوکس ترین ها در شهر هایی مانند تهران می باشد. بیتا طیبی اولین فعالیت خود در زمینه مدلینگ را با این این برند انجام داد.

کمرون زیگزال

یکی از بهترین برند های شناخته شده در زمینه مد و فشن، برند کمرون زیگزال است. این برند در سال 2008 توسط کامران بختیاری در کشور انگلستان به صورت قانونی ثبت شد و در حال حاضر در کشور های مختلفی اعم از کشور ایران دارای نمایندگی است.

عکس های بیتا طیبی را در کجا مشاهده کنیم؟

افرادی مانند بیتا طیبی برای دسته دخترانی که علاقه مند به حیطه مدلینگ هستند می توانند مانند یک الگو باشند و از طریق ارائه انواع عکس ها و ویدیو ها به طرفداران خود نشان دهند که چگونه می توانند در این صنعت بدرخشند. برای مشاهده کردن تصاویر مربوط به این مدل مطرح ایرانی می توانید از طریق جست و جو در قسمت تصاویر گوگل و اینستاگرام این شخص استفاده کنید.

کافیست تنها نام این فرد را در گوگل جست و جو کنید تا تصاویر این شخص برای شما نمایان شود. اگر دقیق به این تصاویر نگاهی بی اندازید، مشاهده می کنید که وی تا چه اندازه حرفه ای در این زمینه ظاهر شده و توانسته به خوبی نیز تا به امروز در حیطه مدلینگ به فعالیت بپردازد. در ادامه پیج اینستاگرام این مدل را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

پیج اینستاگرام بیتا طیبی چیست؟

پیج اینستاگرام بیتا طیبی چیست؟

همان طور که اشاره شد، یکی از راه های مشاهده کردن تصاویر و ویدیو های مربوط به این مدل، مراجعه به پیج اینستاگرام این فرد است. برای مراجعه به پیج اینستاگرام این مدل، کافیست اپلیکیشن اینستاگرام را در تلفن هوشمند خود باز کرده و سپس با مراجعه به قسمت جست و جو عبارت biiita.ty را جست و جو کنید تا پیج این مدل برای شما نمایان شود. این پیج تا به امروز دارای چهار هزار دنبال کننده می باشد.

بیتا در پیج اینستاگرام خود از زندگی روزمره اش و هم چنین فعالیتش در زمینه مدلینگ صحبت می کند. می توانید به قسمت هایلایت مدرک مدلینگ وی مراجعه کنید و سپس از این طریق اطلاعات کامل درمورد نحوه دریافت و آموزش این حرفه را کسب کنید. می توانید از طریق دایرکت نیز با این مدل ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه مدلینگ با او مطرح کنید.

درآمد این مدل چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای افراد طرفدار مد و فشن به وجود می آید این است که این حرفه می تواند تا چه اندازه درآمد داشته باشد و درآمد افرادی که در این حرفه به فعالیت می پردازند چه مقدار است. این سوال درمورد بیا طیبی نیز صدق می کند و طرفداران او به دنبال پاسخ آن هستند. باید گفت که تا به امروز اطلاعاتی مبنی بر این که وی تا چه مقدار درآمد ماهاینه و یا سالیانه را برای خود دارند ارائه نشده است. اما به صورت کلی می توانیم بگوییم که حرفه مدلینگ، اگر به صورت حرفه ای و مداول دنبال شود و هم چنین اطلاعات لازم در این زمینه کسب شود، می تواند به یکی از پردرآمد ترین شغل های حال حاضر تبدیل شود.

بیتا طیبی چه حاشیه هایی داشته است؟

بیتا طیبی چه حاشیه هایی داشته است؟

قطعا تا به امروز مشاهد کرده اید، زمانی که نام یک شخص مشهور را در گوگل جست و جو می کنید، اولین اخباری که برای شما ظاهر می شود، اخبار حواشی اوست. اما در مورد بیتا طیبی باید گفت که وی تا به امروز تمامی تمرکز خود را بر روی فعالیتش یعنی مدلینگ گذاشته است و هیچ گونه اخباری پیرامون او منتشر نشده است که به عنوان حواشی زندگی و یا کار او باشد. این نشان دهنده حرفه ای بودن این فرد در مدلینگ و هم چنین مصمم بودن وی برای تبدیل شدن به یک مدل مشهور جهانی است. با این حساب، تا به امروز او توانسته مسیر بسیار زیادی را در این زمینه طی کند و به هدف خود بیشتر نزدیک شود. حاشیه مدل های زن ایرانی را در سایت مطالعه نمایید.

همسر بیتا طیبی کیست؟

اگر پی اینستاگرام این شخص را دنبال کنید، مشاهده می کنید که وی از تمامی زندگی خصوصی اش اطلاعاتی را برای طرفدارانش ارائه داده است و در این اطلاعات هیچ گونه ازدواجی دیده نمی شود. پس نتیجه می گیریم که این مدل، تا به امروز ازدواج نکرده است و در یکی از مصاحبه هایش نیز به این موضوع اشاره کرده است که قصد ازدواج ندارد و تصمیم دارد تا تمامی تمرکزش را فعلا بر روی حیطه فعالیتش قرار دهد. به طرفداران این مدل توصیه می شود که با دنبال کردن پیج اینستاگرام وی از جدید ترین اخبار مربوط به این مدل به راحتی مطلع شوید.

بیتا طیبی کجا زندگی می کند؟

بیتا طیبی کجا زندگی می کند؟

بیتا طیبی زاده کشور ایران و شهر تهران می باشد و در حال حاضر نیز در این شهر سکونت دارد. وی به صورت بین المللی در شهر ترکیه و دبی نیز به فعالیت در زمینه مدلینگ می پردازد اما فعلا قصد مهاجرت ندارد و تنها چندی از ماه های سال را در این کشورها به دلیل قرارداد بستنش با برند های معروف آن ها می گذراند. آخرین پست اینستاگرام وی نیز مربوط به انجام حرکات ورزشی در باشگاه مربوط به کشور دبی می باشد.

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

تا به امروز تعداد بسیار کمی مصاحبه با این مدل مطرح ایرانی انجام شده است. البته ناگفته نماند که وی زمان زیادی را نیز در ایران نیست و همین موضوع باعث می شود تا به راحتی در دسترس مجری ها قرار نگیرد. البته که یک مصاحبه به صورت کتبی از این شخص منتشر شده است که می توانید با جست و جو نام این فرد در گوگل به راحتی این مصاحبه را مطالعه کنید. مصاحبه های سعید شالچی و آرش قصیری نیز در سایت قرار داده شده است.

بیتا طیبی قبل عمل زیبایی

بیتا طیبی قبل عمل زیبایی

اگر به ظاهر این مدل مطرح نگاهی بی اندازید، متوجه خواهید شد که وی قسمت های بسیاری زیادی از چهره خودش را به حالت طبیعی خود نگهداشته و تنها بینی خود را تحت عمل زیبایی قرار داده است و هم چنین از ژل لب نیز استفاده کرده است. او عکس های بدون آرایش خود را در اینستاگرامش قرار می دهد تا نشان دهد که یک مدل بدون آرایش و گریم چه چهره ای دارد که البته بیتا طیبی دارای پوستی بسیار زیبا و شفاف است.

سوالات متداول

  1. چگونه می توان عکس های این مدل را مشاهده کرد؟

    با مراجعه به اینستاگرام وی و یا جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل می توانید عکس های این مدل را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

  2. این مدل در کدام کشور ها به فعالیت می پردازد؟

    وی در کشور ایران، ترکیه و دبی فعالیت دارد.

  3. آیا بیتا طیبی ازدواج کرده است؟

    وی تا به امروز مجرد بوده و هنوز تصمیم به ازدواج ندارد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا