معروف ترین مدل های گپ زن و مرد در سال 2022

مدل های گپ جز پر طرفدارترین افراد هستند و شرکت گپ بزرگترین و موفق ترین  تولید کننده و خرده فروش پوشاک و انواع اکسسوری ها در آمریکا است. این شرکت موفق در سال 1998 توسط فردی با نام دونالدو فیشر و همسرش تاسیس شد و تا به اکنون پا برجا می باشد.

گپ چیست؟

گپ چیست؟

شرکت گپ یک تولید کننده و خرده فروش پوشاک و انواع اکسسوری های آمریکایی در سراسر جهان می باشد. این شرکت در سال 1969 میلادی توسط فردی به نام دونالد فیشر و همسر وی دوریس فیشر تاسیس شد. مکان اصلی این شرکت در شهر سان فرانسیسکو کالیفرنیا از ایالات متحده آمریکا قرار دارد.این شرکت بزرگ و موفق دارای شش برند اصلی می باشد. برند هایی هممچون گپ، بنانا ریپابلیک، اولد نیوی، هیل سیتی، آتلتا، اینترمیکس را شامل شده است. بزرگترین و نخستین برند، برند گپ است که به عنوان بزرگترین خرده فروش در ایالات متحده آمریکا شناخته شده است.

باید گفت که این برند در رتبه بندی جهانی بعد از شرکت مادر برند زارا شرکت اسپانیایی ایندیتکس و شرکت اچ اند ام در مقام سوم جهانی قرار گرفت.در سپتامبر 2008 میلادی شرکت گپ مقداری در حدود صد و سی و پنج هزار کارمند استخدام کرد و 3727 فروشگاه در سراسر جهان تاسیس کرد و آنها را اداره می کند و بیشترین مقدار این فروشگاه ها در ایالت متحده آمریکا واقع شده است. در حال حاضر نیز خانواده فیشر به عنوان بنیان گذار اصلی در امور مربوط به این شرکت دخالت می کنند و در مدیریت آن نقش بسزایی دارند. دونالدو فیشر تا سال 2004به عنوان رئیس هیئت مدیره ی شرکت گپ شناخته شد و تا زمان مرگ خود یعنی در بیست و هفت سپتامبر 2009 به عنوان هیئت مدیره شرکت باقی ماند. بعد از مرگ دونالدو فیشر خانواده ی او این راه را ادامه دادند.

معروف ترین مدل های زن گپ کدامند؟

امروزه افراد بسیاری هستند که در صنعت مدل به فعالیت پرداخته اند که در ادامه به بررسی هر یک از این مدل ها می پردازیم.

Grace Elizabeth

 او در 18 مارس 1997 متولد شد ملیت آن به کشور آمریکا بر می گردد. این مدل یکی از بهترین مدلینگ های برند گپ است که در این حیطه فعالیت بسیاری می کند.

Jing wen

جینگ یکی از مدل های معروف است که در پانزدهم اکتبر هزار و نهصد و نود و نه متولد شده است و بیست و هشت سال دارد.

Sara cummings

سارا نیز یکی از مدل های برند گپ می باشد و در اینستاگرام فعالیت بسیاری دارد. او در این فضا پست ها و استوری های بسیاری را برای افراد به اشتراک می گذارد.

Sarah Jessica

 این مدل در بیست و پنجم مارس هزار و نهصد و شصت و پنج در آمریکا به دنیا آمده است و اکنون پنجاه و هفت سال سن دارد.

Brynn heminway

وی یکی از مدل های زن موفق در برند گپ است که در این حیطه تا به اکنون فعالیت بسیاری کرده است.

معروف ترین مدل های مرد گپ کدامند؟

داپر دان

داپر یکی از مدل ها و همچنین طراحان می باشد که شهرت زیادی را از آن خود کرده است.

Mia Ashley

یکی از بهترین مدل های موفق در برند گپ می باشد و شما می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و به عکس های او دست یابید.

براد کورنیگ

براد کورنیگ یکی از مدل های مشهوری است که در ایتالیا به فعالیت پرداخته است و براي این برند مدت طولانی است که به تبلیغات پرداخته است.

جان کورتاجارنا

جان کورتاجارنا یکی از مدل های مرد بسیار معروف است که تا به اکنون توانسته برای این برند موفقیت های بسیاری به دست آورد.

اواندرو سولداتی

اواندرو سولداتی از مدل های موفق این برند است که عکس های بسیاری از فعالیت او در این برند منتشر شده است.

عکس مدل های گپ را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر مدل های این برند می توانید نام آن ها را در مرورگر ها ی مختلف سرچ کنید و به قسمت تصاویر رفته و عکس های آن ها Mia Ashleyمشاهده کنید. راه دومی که در پیش داریم این است که نام مدل های این برند را به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و وارد پیج آنها بشوید. در آن جا به راحتی عکس هایی که به صورت پست و استوری ثبت کرده اند تماشا کنید و جزو افرادی باشید که این اشخاص را دنبال می کنند.

درآمد مدل های گپ چقدر است؟

در هیچ کجا درباره مقدار درآمد مدل های این برند سخنی به عمل نیامده است. کسی از مقدار واقعی درآمد آن ها آگاه نیست و اما می دانیم که مدلینگ ها از درآمد خوبی بهره مند می شوند. پس می توان گفت مدل های این برند نیز درآمد بسیار خوبی دارند.

پیج اینستاگرام مدل های گپ را چگونه پیدا کنیم؟

برای دسترسی به پیج اینستاگرام مدل های گپ می توانید نام آنها را در مرورگر های مختلف سرچ کرده و بعد از آن به صورت لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید. با این کار به پیج مدل های این برند دسترسی پیدا می کنید.

مدل های گپ چه حاشیه هایی داشته اند؟

مدل های گپ چه حاشیه هایی داشته اند؟

مدل های گپ نیز حاشیه های فراوانی دارند و از حاشیه به دور نیستند. اشخاصی برای جلب توجه بیشتر حاشیه ها واخبار جنجالی را ایجاد می کنند و اینگونه است که حاشیه هایی برای کسی ایجاد می کنند.

قد و وزن مدل های گپ چگونه است؟

قد و وزن یک مدل خوب باید به مقدار ایده آل برسد. با داشتن قد و وزن متعادل و همینطور داشتن اطلاعات جزو مدل های برتر این برند شد.

شرایط مدل شدن در گپ چگونه است؟

شرایط مدل شدن در گپ چگونه است؟

برای مدل شدن در برند گپ شرایط خاصی مطرح نشده است. فرد با داشتن علاقه به این رشته و همینطور آشناییت با کار و فعالیت آن می تواند به عنوان مدلینگ شروع به کار کند.

سوالات متداول

 1. مدل های گپ در چه حیطه ای به فعالیت می پردازند؟

  مدل های گپ به عنوان مدلینگ این برند را تبلیغ می کنند.

 2. شرکت گپ در چه سالی ایجاد شد؟

  این شرکت موفق در سال 1969 در ایالالت متحده آمریکا ایجاد شد.

 3. چگونه به عکس های مدل گپ دست یابیم؟

  شما می توانید از سایت های متعدد به تصاویر این افراد دست یابید.

 4. چه تعداد فروشگاه از این شرکت در آمریکا واقع شده است؟

  تعدادی در حدود 2407 فروشگاه در آمریکا واقع شده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا