دیدن همه بریک های 147 استفن مک گوایر + بررسی بیوگرافی وی

استفن مک گوایر، یکی از بهترین اسنوکر باز های دنیا که اصالتا اهل اسکاتلند می باشد. وی با بهترین بازی ای که ارائه داده است توانسته سال های بسیار نام خود را در بین 16 اسنوکر باز جهان قرار دهد. او دارای افتخارات بسیاری از کشورهای مختلف دارد.

در این مطلب به طور اختصاصی به بیوگرافی این اسنوکر باز حرفه ای می پردازیم و شما را بیشتر با این قهرمان جهانی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

استفن مک گوایر کیست؟

استفن مک گوایر کیست؟

اگر بخواهیم به صورت تخصصی به بیوگرافی استفن مک گوایر، در ابتدا باید به تاریخ تولد دقیق وی اشاره کنیم. او زاده ی 13 مارس 1981 می باشد. وی برنده شش تورنمنت بزرگ از جمله مسابقات قهرمانی انگلستان در سال 2004 شده است و تا به امروز دو بار توانسته به فینال این رویداد برسد.

استفن مک گوایر در سال 1998 پس از قهرمانی در مسابقات جهانی اسنوکر IBSF توانست نام خود در بین طرفداران اسنوکر شناخته کند. او از سال 2005 تا آگوست 2016 به مدت 11 سال متوالی در رده بندی 16 اسنوکر باز مطرح جهانی قرار گرفتن.

همسر این بازیکن شارون نام دارد و حاصل ازدواج آن ها سه فرزند می باشد. نکته ی جالب در مورد این بازیکن این است که وی می توانند به هنگام بازی در مسابقات یقه ی لباس خود را باز بگذارد و مانند دیگر بازیکن ها از پاپیون استفاده نکند.

در سال 2009، اتهاماتی مبنی بر تبانی کردن او با دیگر بازیکن ها در مسابقات قهرمانی بریتانیا در سال 2008 به وجود آمد که موجب دستگیری وی شد اما پس از برگزاری دادگاه های پی در پی، وی از این اتهامات تبرئه و آزاد شد.

عکس استفن مک گوایر را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های شخصی این بازیکن و عکس هایی حین مسابقات از او گرفته می شود، می توانید از انواع صفحات رسمی مجازی مربوط به بازی اسنوکر و یا جست و جوی تصاویر گوگل استفاده کنید و بهترین عکس ها را در آن جا مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام استفن مک گوایر چه نام دارد؟

این بازیکن مطرح اسنوکر اسکاتلندی، در هیچ کدام از اپلیکیشن های مجازی، صفحه ی اختصاصی ندارد و هیچ فعالیتی در این زمینه انجام نمی دهد. با جست و جوی استفن مک گوایر اینستا و یا کلاب هاوس استفن مک گوایر، مشاهده می کنید که هیچ گونه نتیجه ای برای شما یافت نمی شود.

برخی گمانه زنی ها حاکی از این است که به دلیل دور بودن از حواشی ها، استفن مک گوایر تصمیم بر این گرفته است که در هیچ کدام از اپلیکیشن های مجازی فعالیتی نداشته باشد.

رنک استفن مک گوایر چیست؟

رنک استفن مک گوایر چیست؟

رنک استفن مک گوایر 2021 یکی از بهترین رنک هایی است که یک بازیکن حرفه ای می تواند از آن خود کند. وی در حال حاضر جزء نهمین اسنوکر باز حرفه ای جهان شناخته می شود. با جست و جوی استفن مک گوایر ویکی پدیا می توانید رنک این بازیکن مطرح اسکاتلندی را از سال 1997 تا به امروز به طور کامل مشاهده کنید.

همسر استفن مک گوایر کیست؟

همسر استفن مک گوایر اسنوکر باز حرفه ای و مطرح جهان، شارون نام دارد. اطلاعاتی درمورد این که آیا همسر این بازیکن فردی سرشناس هست یا خیر در دسترس نیست. حاصل ازدواج وی با شارون سه فرزند می باشد که در عنوان های قبل به آن اشاره کردیم.

درآمد استفن مک گوایر چقدر است؟

این سوال، یکی از شخصی ترین سوال های این قهرمانان اسنوکر جهانی می باشد که وی تا به حال به صورت خیلی واضح در مصاحبه های خود به آن اشاره نکرده است. اما با توجه به جوایزی که در مسابقات خود دریافت کرده است و این جوایز مبلغ های بسیار بالایی هستند، می توان حدس زد که این بازیکن، جزء یکی از میلیونر ها باشد.

افتخارات استفن مک گوایر شامل چه مواردیست؟

افتخارات استفن مک گوایر شامل چه مواردیست؟

این بازیکن مطرح اسنوکر در بسیاری از مسابقات شرکت کرده است. شروع این مسابقات از سال 2001 به طور رسمی بوده و تا سال 2019 نیز ادامه داشته است. وی در این تورنومنت ها دارای 15 برد بوده که جزء یکی از با ارزش ترین افتخارات این بازیکن می باشد.

مربی استفن Stephen Maguire‎ کیست؟

این قهرمان اسنوکر جهانی از شروع کار خود از سال 1998، دارای مربیان بسیار ماهری بوده است. وی در مصاحبه های خود به نام مربیان خود اشاره نکرده است و یا خبر موثقی درمورد مربیان این بازیکن وجود ندارد.

اما به دلیل بالا بودن سطح این بازیکن مطرح در تمامی جهان، بسیاری از تمرینات خود را، خود به تنهایی انجام داده است و مربی خاصی در کنار او فعالیت نداشته.

لقب استفن مگوایر چیست؟

لقب استفن مگوایر چیست؟

استفن مگوایر، نفر اول اسنوکر جهان می باشد و به همین خاطر از سوی طرفداران پروپاقرص این مسابقه دارای لقب می باشد و افراد از این روش باعث بیشتر شناخته شدن این بازیکن مطرح استفاده می کنند. لقب این بازیکن، بهترین اسنکور باز جهان می باشد که معمولا در کنار اسم او در تمامی مسابقات و برنامه های تلویزیونی که از وی یاد می شود، استفاده می شود. حتما سری به زندگینامه شاون مورفی و مارک سلبی نیز بزنید.

بهترین بازی های استفن مگوایر

بیشتر مسابقات این بازیکن مطرح جزء بهترین ها بودند. به عنوان مثال اخرین مسابقه استفن مک گوایر، یکی از بهترین های مسابقه ی اسنوکر بود، و یا بازی های استفن مک گوایر و رونی سالیوان که او نیز یکی از نام آشنا های ورزش اسنوکر می باشد نیز بسیار دیدنی است. در این قسمت، تعدادی از بازی های استفن مگوایر را برای شما ارائه می دهیم. شما می توانید همچنین از یوتیوب استفن مک گوایر نیز برای مشاهده ی این مسابقات استفاده کنید.

German Master 2012

مسابقات مستر اسنوکر که در سال 2012 در کشور آلمان برگزار شد، یکی از بهترین مسابقاتی بود که استفن مگوایر در آن تا مرحله ی فینال رسید اما در مرحله ی آخر با نتیجه ی 7 بر 9 مقلوب حریف خود، رونی سالیون شد.

Welsh Open

مسابقات اوپن که در شهر ولش در کشور انگلستان برگزار می شود، یکی از بهترین مسابقات انگلستان می باشد که هر بازیکن بتواند تا این مرحله برسد، جزء بهترین ها قرار می گیرد. استفن مگوایر، در سال 2011 توانست در این مسابقات شکست خورد اما در سال 2013 توانست استوآرت بینگهام را با نتیجه 9 بر 8 شکست دهد و خود قهرمان این مسابقات شود.

China Open

مسابقات اوپنی که در سال 2008 و 2012 برگزار شد، باعث شد تا افراد زیادی با این بازیکن مطرح آشنا شوند. در این مسابقه که یکی از مهم ترین مسابقات مربوط به اسنوکر باز ها می باشد، استفن مگوایر، در سال 2008 مقلوب حریف خود شد اما در سال 2012 با برگشتی پر قدرت توانست با نتیجه ی 9 بر 10، پتر ابدون را شکست دهد و خود قهرمان این مسابقات شود.

استفن مک گوایر در جام جهانی

دو جام جهانی در سال های 2015 و 2019 به صورت مسابقات تیمی برگزار شد. هم تیمی استفن، جان هینگز بود که بسیار این دو بزرگ مسابقات اسنوکر، در کنار هم در این جام جهانی ها خوش درخشیدند. در مرحله ی اول که سال 2015 برگزار شد، گروه این تیم به گروه b کشور چین باخت، اما در سال 2019 توانست به خوبی در این مسابقات با نتیجه ی 4 بر صفر بازی را برنده شود. مسابقات جام جهانی اسنوکر هر سال در زادگاه این بازیکن یعنی اسکاتلند برگزار شد.

بالاترین بریک این اسنوکرباز چه بوده است؟

این بازیکن مطرح اسکاتلندی که بالاترین امتیاز در اسنوکر در جهان از آن خود داشته است، دارای بیشتر از 350 بریک 100 و همچنین جالب است بدانید که وی دارای سه ماکزیمم بریک در کارنامه ی مسابقات خود دارد. این نمره در کارنامه ی یک بازیکن اسنوکر باعث می شود تا او در هر جای دنیا و وقتی نامش بین زبان های می چرخد، از او به عنوان بهترین و برترین اسنوکر باز اسکاتلندی یاد شود. در متن های دیگر سایت بالا ترین بریک های جاد ترامپ و حسین وفایی برای شما بررسی شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

استفن مگوایر چه فردی است و برای چه مورد جزء افراد نام آشنا می باشد؟

استفن مک گوایر، یکی از بهترین وسرشناس ترین بازیکن های اسنوکر در تمامی جهان می باشد. وی به دلیل برد در بسیاری از مسابقات و همچنین بالا بودن سطح او در جدول مسابقات اسنوکر، جزء نام آشنا ترین بازیکن های این مسابقه می باشد.

زندگی متعهلی این بازیکن چگونه است؟

زندگی متعهلی این بازیکن، بسیار جذاب و پر شور نشاط می باشد. نام همسر وی شارون است و پس از ازدواج با وی، بعد از گذشت چند سال، اولین فرزند آن ها به دنیا آمد. وی در حال حاضر خانواده ی بزرگ تری دارد. او صاحب سه فرزند می باشد.

به چه دلیل استفن مکوایر را دستگیر کردند؟

در یکی از مسابقات این بازیکن، فردی ادعای تبانی این بازیکن به افراد دیگر برای راحت تر رسیدن به قهرمانی را کرد. همین موضوع باعث شد تا به دلیل دستور پلیس، او را بازداشت کنند. اما پس از برگزاری دادگاه های بسیار، وی بدون اتهام از زندان خارج شد.

آیا این بازیکن در اپلیکیشن های اجتماعی فعالیت می کند؟

خیر. وی هیچ گونه صفحه ی اجتماعی در اپلیکیشن های اجتماعی مانند اینستاگرم ندارد و صفحه های طرفداری نیز برای او به ساخته نشده. شاید به این دلیل باشد که وی دوست دارد از حاشیه ها دور بماند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا