معرفی فیلم های ماز جبرانی + بررسی استندآپ ها و شو های این ایرانی آمریکایی

ماز جبرانی یکی از کمدین های ایرانی می باشد که امروزه دارای شهرت بسیار زیادی می باشد. ما در این مقاله به بیوگرافی ماز جبرانی می پردازیم و تمامی فعالیت های مربوط به او را بررسی می کنیم. ماز جبرانی ویکی پدیا اطلاعات زیادی از این کمدین وجود ندارد و ما در این مقاله سعی داریم شما را با کار این کمدین نیز آشنا کنیم. ماز جبرانی و همسرش یکی از حواشی مربوط به این مقاله می باشند.

ماز جبرانی کیست؟

ماز جبرانی کیست؟

مازیار جبرانی معروف به ماز جبرانی یکی از کمدین ها و استند اپ کمدین ها می باشد و در عرصه بازیگری نیز فعالی می کند. بهتر است بدانید که این هنرمند با اجرا برنامه های استند آپ خود بسیار معروف شد و بعد از آن در برخی از فیلم های سینما آمریکا نیز حضور داشته است. این کمدین در سن 6 سالگی خود به کالیفرنیا می آید و به همراه خانواده خود در این شهر زندگی می کنند.

عکس های ماز جبرانی را در کجا ببینیم؟

شما می تواید عکس های این کمدین را از طریق پیج اینستاگرام او ببیند و برخی از استند آپ های او که در اینستاگرام وجود دارد ببینید و لذت ببرید. بهتر است بدانید که عکس های او در گوگل زیاد می باشد و می توانید از گوگل برای دیدن عکس های او استفاده کنید. بسیاری از استند آپ های او در آپارات موجود می باشد. جدید ترین عکس های وی را در اینستاگرام ماز جبرانی مشاهده نمایید.

درامد ماز جبرانی از کجاست؟

این بازیگر معروف تا به امروز قرار داد های کلانی با برخی از کارگردان ها بسته است و از راه بازیگری و اجرا زنده نیز کسب درآمد می کند و می توان گفت دارای ثروت بسیار زیادی می باشد که همه آن ها از این راه به آن رسیده اند. البته نمی توان از ثروت خانوادگی او چشم پوشی کرد. بیشتردرآمد او با استفاده از استعداد او می باشد و بسیاری از افراد او را قبول دارند.

ماز جبرانی در کدام کشور زندگی می کند؟

در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی می کند و از کودکی خود در این شهر زندگی کرده است. مدتی با خانواده خود به نیویورک رفتند و در آن جا زندگی کردند اما دوباره به دلیل شرایط کاری به این شهر بازگشتند. بسیاری از فیلم های کمدی او در سینما های آمریکا قابل پخش بوده است. فیلم ماز جبرانی جیمی وست وود یکی از بهترین فیلم های او می باشد.


حاشیه های ماز جبرانی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

این کمدین تا به امروز حواشی را رقم نزده است و در حال حاضر یکی از بی حاشیه ترین کمدین های آمریکا می باشد. شما می توانید برای دیدن استند آپ های او از طریق آپارات و یا سایت های معتبر دیگر اقدام کنید. بسیاری از استند آپ هیا او با زیرنویس می باشد. ماز جبرانی هواپیما را بسیار حاشیه برانگیز اجرا کرده است. این کمدین در حال حاضر اجرا حاشیه برانگیز جدیدی را منتشر کرده است. حاشیه های کوین هارت و آنتونی جزلنیک نیز برای شما در سایت قرار داده شده است.

مصاحبه ای که با ماز جبرانی انجام شد چگونه بود؟

تا به امروز صاحبه های زیادی با این بازیگر انجام شده است که دربرخی از این مصاحبه ها راجع به زندگی خود و چگونگی پیشرفت خود صحبت می کند. بهتر است بدانید که بیشتر مصاحبه های او ترجمه شده است و یا به صورت دوبله در آپارات نیز قرار گرفته است. ماز جبرانی فارسی را به خوبی انگلیسی صحبت نمی کند و کمی در این مورد مشکل دارد که زیاد به چشم نمی آید.

آدرس اینستاگرام ماز جبرانی چیست؟

شما می توانید برای دسترسی به اینستاگرام این کمدین از نام او استفاده کنید و صفحه رسمی او را در اینستا پیدا کنید. بهتر است بدانید که این کمدین در اینستاگرام خود بسیار فعالیت می کند و درباره برخی از حواشی در سیاست نیز صحبت می کند. ماز جبرانی اینستا خود را با نام خود نام گذاری کرده است و دارای هشتگ های زیادی می باشد. با جستجو نام او ازمحتویات پیج او استفاده کنید.

یوتیوب ماز جبرانی فعال است؟

برخی از مصاحبه های این کمدین در کانال یوتوب او منتشر می شود و شما می توانید از آن ها دیدن کنید. البته به یاد داشته باشید که بسیاری از آ نها به زبان اصلی می باشد و امکان دارد شما نتوانید از آن ها بهره ببرید به همین دلیل بهتر است از آپارات برای دیدن مصاحبه های این کمدین استفاده کنید. کلاب هاوس ماز جبرانی یکی از اپ های غیر فعال او می باشد و فعالیت خاصی در آن ندارد.

آیا ماز جبرانی ازدواج کرده است؟

آیا ماز جبرانی ازدواج کرده است؟

بهتر است بدانید که در سال 2006 با همسر خود آشنا شد و تصمیم گرفت با این وکیل هندی آمریکایی ازدواج کند. نام همسر او پریتا جبرانی می باشد و در حال حاضر دارای یک دختر و یک پسر می باشند و در شهر کالیفرنیا نیز ساکن می باشند. دانلود استند آپ ماز جبرانی باعث معروفیت او در این شهر شد. این هنرمند عاشق همسر و فرزندان خود می باشد و شما می توانید از پیج او متوجه این احساسات بشوید.

برای دانلود فیلم های ماز جبرانی چه کاری باید انجام داد؟

شما می توانید برای دانلود فیلم های این کمدین از طریق گوگل اقدام کنید و لینک های مربوط به دانلود آن ها را نیز پیدا کرده و به طور مستقیم و با کیفیت بسیار بالا به دانلود آن ها بپردازید. شما می توانید از طریق تلگرام نیز به دنبال لینک های دانلودی باشید. استند آپ کمدین ایرانی در امریکا باعث پیشرفت او شده است. ماز جبرانی اپارات را برای مصاحبه های خود پیشنهاد می دهد. بهتر است بدانید که لینک های دانلودی زیادی در حال حاضر برای دسترسی به فیلم های او وجود دارد.

همسر این کمدین کیست؟

Maz Jobrani در یکی از مراسم های مربوط به بزرگان کالیفرنیا با همسر خود آشنا شد و بهتر است بدانید که پریتا جبرانی یکی از وکیل های هندی آمریکایی می باشد که در حال حاضردر کالیفرنیا به حرفه خود مشغول می باشد. شما می توانید برخی از عکس های او را با همسر خود ببیند. برای دانلود فیلم شیرین عاشق ماز جبرانی می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید. باید بدانید که داستان آشنایی آن ها دریکی از مصاحبه های او گفته شده است.

ماز جبرانی با زیر نویس فارسی را در کجا ببینیم؟

شما می توانید فیلم های این کمدین را درسایت های متفاوت پیدا کنید و به همراه زیر نویس آن ها نیز به تماشا آن ها بپردازید. فیلم ماز جبرانی من تروریست نیستم یکی از بهترین فیلم های او می باشد که شما می توانید آن را در آپارات و یا سایت های مشابه به آن پیدا کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید. بسیاری از فیلم های او در حال حاضر ترجمه شده است و شما حق انتخاب بیشتری دارید. باید بدانید که بسیاری از هنرمندان آمریکایی استعداد این کمدین را بسیار قبول دارند.

تحصیلات این بازیگر تا چه سطحی می باشد؟

این بازیگر فارق التحصیل رشته علوم سیاسی می باشد و در رشته زبان ایتالیایی مهارت دارد و مدرک خود را از دانشگاه ایتالیا دریافت کرده است. اما بعد از مدتی هب دلیل علاقه زیاد به بازیگری درس را رها کرده و در رشته کمدین و بازیگری نیز فعالیت خود را شروع کرده است. باید بدانید که خانواده او علاقه زیادی داشتند که این بازیگر وکیل شود اما ماز علاقه زیادی به بازیگری و کمدینی داشت و به همین دلیل درس را رها کرد و به این عرصه قدم گذاشت.

این کمدین اوقات فراغت خود را چگونه می گذراند؟

این بازیگر عضو انستیتو در آمریکا می باشد و دراوقات فراغت خود به آن مرکز سر می زند و به همراه دوستان خود به بازی های متفاوتی می پردازد. باید بدانید که این بازیگر مدام در حال ورزش می باشد و بسیار به این موضوع توجه می کند. شما می توانید برخی از روزمره های او را در پیج او ببیند و دنبال کننده داستان های او باشید. برای مطالعه متن های دیگری مثل جرج کارلین و اندرو شولتز بر روی کلمات مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول

ماجرا جاسوس بودن این کمدین تا چه حد درست می باشد؟

بهتر است بدانید که تا به امروز حواشی زیادی درباره این بازیگر ساخته اند که واقعیت ندارد و بهتر است بدانید که بسیاری از آن ها تنها شایعات این کمدین می باشد. دراینباره بهتر است بگوییم که درست نمی باشد و این کمدین یک جاسوس آمریکایی ایرانی نیست.

برنامه کاری ماز جبرانی برای آینده خود چگونه است؟

در حال حاضر برنامه خاصی ندارد اما به بازنشستگی فکر می کند و در چند سال آینده خود را باز اعلام می کند و به همراه همسر خود مدام به مسافرت های تفریحی می روند. بسیاری از این امورات را در زمان های استراحت خود انجام می دهند.

ماجرا استعدادیابی این کمدین چیست؟

در حال حاضر یکی از کلاس های کمدین خود را در شهر کالیفرنیا برگزار کرده است و شما می توانید برای دانستن اطلاعات مربوط به این کلاس ها پیج او را دنبال کنید و پیشرفت شاگردان او را ببینید و با سبک های متفاوتی از کمدین بودن آشنا شوید.

آیا این کمدین دوست دارد به ایران سفرکند و با فرهنگ ایران آشنا شود؟

این کمدین یکی از آرزو های خود ار این گونه بیان کرده است که بسیار دوست دارد با همسر و فرزندان خود به ایران سفر کند اما نمی داند که چه رفتاری از مردم سر می زند و فرهنگ آن ها چگونه می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا