چرا مزدک میرزایی ایران اینترنشنال را به صدا سیما ترجیح داد؟ + آشنایی با زندگینامه

در این قسمت می خواهیم از بیوگرافی مزدک میرزایی، گزارشگر فوتبال، نویسنده، تهیه کننده صدا و سیمای ایران بگوییم. با ما همراه باشید تا او را بیشتر بشناسید. شاید برای شما هم جالب باشد که او شبیه یکی از بازیگرای آمریکایی می باشد. او یکی از محبوب ترین مجری های ایرانی نیز تلقی می شود که در ادامه به بررسی زندگی وی خواهیم پرداخت.

مزدک میرزایی کیست؟

مزدک میرزایی کیست؟

تحصیلات وی دکترای حقوق بین الملل عمومی می باشد. وی متولد 17 سپتامبر 1970 در تهران است. سن او 51 سال می باشد. او گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون و البته نویسنده هم است. از سال 1376 شروع به فعالیت کرده و گزارشگر فوتبال است. ملیت مزدک ایرانی است و در حال حاضر شهروند بریتانیا می باشد. مزدک میرزایی در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کرده است. میرزایی مجری و تهیه کننده هفت تریک است که از سال 1398 از اینترنشنال پخش می شود. به عنوان بهترین گزارشگر صدا و سیمای ایران در سال 1384 جایزه دریافت کرده است. وی به مدت 22 سال در صدا و سیما فعالیت کرده تقریبا از سال 76 تا 98 و بعد از فعالیتش در صدا و سیمای ایران به لندن مهاجرت کرد.

مزدک میرزایی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

وی در بیشتر برنامه ها گزارشگر بوده است و در کنار برنامه ها مجری گری هم کرده است و به نوعی جزو مجریان تلویزیونی بین المللی نیز تلقی می شود. او سال 1378_1397 گزارشکر برنامه 90 در شبکه 3 بوده است. در بین سال های 1392_1395 گزارشگر و البته تهیه کننده برنامه میدان در شبکه ورزش بوده است. سال 93 در شبکه سه در برنامه بیست و چهار گزارشگری کرده است. در بین سال 1395_1396 در برنامه فوتبال برتر در شبکه سه گزارشگر بوده و در سال 1398 مجری و تهیه کننده برنامه هت تریک در شبکه ایران اینترنشنال بوده است.

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این گزارشگر و مجری معروف را می توانید در گوگل و البته در فضا های مجازی دیگر مشاهده کنید. با سرچ در گوگل، عکس های مزدک میرزایی عکس و ویدیو های او بالا می آید. البته که باید بگوییم که او در اینستاگرامش هم از عکس های خودش منتشر کرده است. این گزارشگر عکس های زیادی را از خود منتشر کرده است. اما فعلا در حال حاضر عکس زیادی از خودش و همسرش را منتشر نکرده است.

پیج اینستاگرام مزدک میرزایی چیست؟

mozdak.mirzaei.orginal@ این پیج اینستاگرام وی می باشد که در آن فیلم های زیاد و البته عکس های خودش را منتشر کرده است البته که ناگفته نماند که پیج اینستاگرام مزدک دارای تیک آبی می باشد. شما می توانید با سرچ اسم او در اکسپلور اینستاگرامتان او را پیدا کنید و اگر دوست داشتید وی را فالو کنید. 203 هزار نفر او را دنبال کرده اند و حدود 265 پست در اینستاگرام خودش دارد. بیشتر پست های او مربوط به گزارشگری فوتبال است. این گزارشگر فوتبال گفته است که از کودکی از این ورزش خوشش می آمده است. گفته شده که برنامه هتریک اینستاگرام دارد. این اینستاگرام برنامه هتریک مزدک میرزایی hatricknaews@ می باشد.

درآمد این مجری چقدر است؟

همانطور که خودتان در جریان هستید درآمد مشخصی برای مجری های صدا سیما مشخص نشده است. یک مجری بر اساس سابقه کار و محبوبیتی که در بین مردم دارد دستمزد می گیرد و او با معروفیتش می تواند درآمد زیادی داشته باشد. البته که درآمد یک مجری به نوع برنامه درحال اجرا هم بستگی دارد. معمولا مجری هایی هستند که در مناسبتی تنها یک بار توی آنتن می روند دستمزد بیشتری نسبت به مجری هایی که برنامه طولانی اجرا می کنند می گیرند. به این بابت است که می گوییم، هرچه محبوبیت بیشتری داشته باشید در آمد بیشتری نیز خواهی داشت. مثلا احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل، یا مهران مدیری برنامه دورهمی، رامبد جوان برنامه خندوانه معمولا برای یک شب اجرا حدودا 30 میلیون و یا حتی بالای 30 میلیون دریافت می کنند. هم اکنون وی از مجری های ایران اینترنشنال محسوب می شود و درآمد دلاری وی تا به امروز مشخص نشده است.

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

همانطور که در این متن برایتان توضیح دادیم هرچه محبوبیت در بین مردم بیشتر باشد دستمزد بیشتری از کار دریافت می شود حال چه مجریگری چه بازیگری فرقی نمی کند. مزدک میرزایی یکی از همان مجری ها و گزارشگر هایی است که برای هر اجرا و گزارشگری که می کند پول خوبی می گیرد. چون محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. او 22 سال است که در صدا و سیمای ایران فعالیت می کرده است پس قطعا این درست است که او فرد محبوبی در بین مردم باشد. وی گزارشگر فوتبال می باشد و در طی این 22 سال در برمه های زیادی گزارشگری کرده است.

مزدک میرزایی چه حاشیه هایی داشته است؟

او حاشیه های زیادی داشته است این یک امر طبیعی است. هر کس که در صدا سیما کار می کند یا فرد فعالی در فضای مجازی باشد و افراد زیادی او را بشناسند پس طبیعی است که برای وی شایعه درست شود. اول از همه باید گفت درست است که پدر او ایشان را معرفی کرده است ولی این دلیل بر این نیست که برای او شایعه درست شود که پشتش به پدرش گرم است باید بگوییم که این اشتباه است و او قطعا خودش استعداد داشته است که به اینجا رسیده است.

همسر مزدک میرزایی کیست؟

همسر مزدک میرزایی کیست؟

گفته شده است که مزدک میرزایی در چند سال گذشته ازدواج کرده است. ما در حال حاضر اطلاعاتی از همسر ایشان نداریم و نمی توانیم از بیوگرافی وی حرفی بزنیم چون دقیق و کامل او را نمی شناسیم. هیچ عکسی از مزدک میرزایی و همسرش در لندن منتشر نشده است. گفته شده دین او و همسرش فرق می کند. باید بگوییم که دین مزدک میرزایی اسلامی است و او متولد ایران می باشد.

مزدک میرزایی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

او از سال 76 وارد صدا و سیمای ایران شد و تا سال 98 در صدا و سیما فعالیت کرده است. او حدود 22 سال به صورت فعال صدا و سیما بوده است. مزدک میرزایی هم گزارشگر، هم مجری، هم نویسنده می باشد. وی در سال 1384 موفق به دریافت جایزه بهترین گزارشگر صدا و سیما شده است. مزدک شباهت زیادی به نیکلاس کیج دارد. نیکلاس کیج بازیگر معروف و کارگردان مشهور آمریکایی می باشد.

مزدک میرزایی کجا زندگی می کند؟

مزدک میرزایی از سال 76 در صدا و سیمای ایران شروع به فعالیت کرده و به مدت 22 سال در ایران فعالیت داشته است. او در ایران زندگی می کرد و بعد از کارش یعنی از سال 98 از ایران خارج شد و به شبکه اینترنشنال پیوست. محل زندگی او در حال حاضر در لندن، انگلستان می باشد. وی با خانواده اش از ایران خارج شده است.

برنامه های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه های وی را می توانید از طریق سرچ کردن در گوگل در قسمت ویدیو ها مشاهده کنید. البته همه برنامه های وی در دسترس نیست و به تعداد نسبتا محدودی از برنامه هایش وجود دارد. زمان پخش برنامه مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال در ساعت 18 می باشد. این برنامه برای فوتبال ایران اختصاص داده شده است. شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که آخرین برنامه هتریک مزدک میرزایی چه موقعی است؟ حتما برنامه هتریک با مزدک میرزایی را پیشنهاد می کنیم که تماشا کنید. در خصوص بیوگرافی مجری هایی نظیر احسان علیخانی و عادل فردوسی پور نیز در سایت برای شما صحبت شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. پخش زنده برنامه هتریک مزدک میرزایی چه زمان است؟

    این برنامه در 18 آبان سال 1400 درست شده است. گفته شده است که هتریک یکی از مهم ترین برنامه های فوتبالی در حال حاضر می باشد. هتریک، با مجری گری و گزارشگری آقای مزدک میرزایی می باشد. ایشان یکی از بهترین گزارشگر های صدا و سیمای ایران بوده است. هتریک در تلویزیون ایران کانال اینترنشنال پخش می شود. این برنامه به فوتبال و ورزش ایران اختصاص داده شده است. ساعت دقیق پخش زنده برنامه هتریک مزدک میرزایی ساعت 18 می باشد. کانال مزدک میرزایی همان کانال اینترنشنال است.

  2. اینستاگرام برنامه هتریک مزدک میرزایی چیست؟

    hatricknaews@ این همان پیج برنامه هتریک است. 160 هزار فالوور و حدود 1/935 پست دارد. این برنامه مخصوص فوتبال است که گزارشگر و مجری این برنامه آقای مزدک میرزایی می باشد. در اینستاگرام عکس های زیادی را می توانید مشاهده کنید که مربوط به فوتبالیست های ایران می باشد و هر خبری که از فوتبال بشود در اینستاگرام گفته می شود. در اصل به فالووران اطلاع داده می شود. افرادی که به فوتبال علاقه دارند این پیج را دنبال کنند تا از اخبار خبری فوتبال مطلع شوند.

  3. مزدک میرزایی کیست؟

    در اینجا می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که خیلی ها پاسخ آن را می دانند، مزدک میرزایی یکی از قدیمی ترین گزارشگر های صدا و سیمای ایران می باشد و ایشان گزارشگر فوتبال ایران بوده است. وی بعد از 22 سال کار در صدا و سیما به خارج در لندن مهاجرت کرده است و در شبکه اینترنشنال برنامه هتریک فعالیت می کند و در این برنامه هم گزارشگر فوتبال است. این برنامه مختص فوتبال و ورزش ایران می باشد که در اختیار این گزارشگر است. شاید برای شما هم جالب باشد که او باز هم در لندن گزارشگری می کند؟ باید بگوییم که بله درست است. او در لندن هم گزارشگر صدا و سیما است. این برنامه در ساعت 18 پخش می شود.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا