مستر تستر کیست؟ | بیوگرافی حمید سپید نام و همسرش + درآمد او از اینستاگرام

مستر تستر یکی از فود بلاگر های اینستاگرام می باشد که متولد انگلستان می باشد. شغل او خوردن غذا ها و نظر دادن راجع به آن ها می باشد. بسیاری از افراد بعد ازدیدن این صفحه اینستاگرام و این شخص، شروع به فعالیت در عرصه فود بلاگری کردند. ما دراین مقاله بیوگرافی مستر تستر را به طور کامل برای شما بیان می کنیم و از شما می خواهیم تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

مستر تستر کیست؟

مستر تستر کیست؟

حمید سپید نام که با نام کاری مستر تیستر معروف می باشد در حال حاضر در منچسر زندگی می کند و در انگلستان زمانی متولد شد که پدر آن در حال درس خواندن در رشته الکترونیک بوده است. این فود بلاگر که در لیست مشهور ترین بلاگر های ایرانی هم حضور دارد متولد بهمن سال 1356 می باشد و در رشته کامپیوتر فارق التحصیل شده است.

پیج اینستاگرام مستر تستر چند فالوور دارد؟

باید بدانید که مستر تستر اینستا خود را بسیار فعال نگه داشته است و دارای تیک آبی نیز می باشد. بهتر است بدانید که این فود بلاگر دارای 2M فالوور می باشد و دارای 1000 نفر فالووینگ نیز می باشد. مستر تستر اینستا خود را به طوری طراحی کرده است که تمامی قرار داد های کاری و روزمر آن را می توانید ببیند.

آدرس یوتیوب مستر تستر چیست؟

شما می توانید یوتوب این فود بلاگر را با نام مستر تستر پیدا کنید و از ولاگ های سفری و ویدیو های مربوط به غذا های آن لذت ببرید. بهتر است بدانید که افراد زیادی به نام مستر تستر ایران نیز فعالیت می کنند و در سرتاسر ایران به خوردن غذا ها می پردازند. یکی از این افراد مستر تستر مشهد می باشد که سالیان زیادی است در این عرصه فعالیت می کند و در شهر های متفاوت کار می کند.

عکس های مستر تستر را در کجا ببینیم؟

شما می توانید تمامی عکس های این فود بلاگر را در اینستاگرام او ببینید و به دنبال ویدیو های مربوط به رستوران های معروف جهان و یا ویدیو های روزمره او با همسر خود باشید. بهتر است بدانید که مستر تستر غذاها را تست می کند و نتیجه تست خود را در صفحه اینستاگرام و اپ مخصوص خود اعلام می کند. اپ مستر تستر را می توانید از طریق لینک موجود در بایو این فود بلاگر ببینید.

درامد مستر تستر چقدر است؟

درامد مستر تستر چقدر است؟

این اینستاگرامر معروف روزانه به دلیل حضور خود در رستوران های بسیار معروف نیز قرارداد های بسیار کلانی می بندد و از این راه کسب درآمد می کند. وی تعرفه ها تبلیغاتی زیادی دارد و مدام در حال تبلیغ می باشد. باید بدانید که ثروت مستر تستر به دلیل فعالیت های او در اینستاگرام می باشد. بررسی دقیق از ثروت او را می توانید در بخش اخبار سلبریتی ها دنبال کنید.

مستر تستر چند سال دارد؟

این فود بلاگر متولد سال 1356 می باشد و در حال حاضر 44 سال سن دارد. بهتر است بدانید که مستر تستر شتر را در یکی از ویدیو های خود نشان می دهد و با سر شتر عکس هایی را نیز منتشرمی کند. رستوران های زیادی هستند که گوشت شتر سرو می کنند. باید بدانید که مستر تستر در شیراز نیز به تقلید از این فود بلاگر قصد سفر به دبی را دارد تا بتواند گوشت شتررا امتحان کند.

سایت مستر تستر چه نام دارد؟

بهتراست بدانید که سایت مستر تستر در قسمت بایو پیج او قرار دارد و شما با استفاده از این سایت می توانید رستوران های خوب را پیدا کنید. بهتر است بدانید که این خلاقیت مستر تستر باعث پیشرفت زیادی در شغل او شد و ما در ادامه به آن می پردازیم. برنامه مستر تستر برای اپ خود بسیار زمان بر است و تنها با گذشت زمان شرایط او بهترمی شود.

مستر تستر در بیمارستان بود؟

مستر تستر در بیمارستان بود؟

مدتی از داستان بیماری مستر می گذرد اما بهتر است بدانید که وی به علت بیماری های عروقی نیز در بیمارستان بوده است. مستر تستر فست فود را جز لذت های بهشتی زندگی خود می داند و مدام در حال خوردن غذاهای فست فودی می باشد.

اپلیکیشن مستر تستر چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید با استفاده از این اپ تمامی رستوران های تایید شده اطراف خود را ببینید و از تخفیفات مستر تستر استفاده کنید. باید بدانید که مستر تستر در حال حاضر به دنبال پیشرفت درکار خود می باشد به همین دلیل جدا از رستوران ها به دیگر محصولات غذایی نیز قرار داد هایی را می بند. این فود بلاگر با تمامی رستوران ها در تمامی شهر ها قرار داد می بندد.

ماشین مستر تستر چیست؟

پیج مستر تستر باعث پیشرفت او ازنظر شخصیتی و مالی شده است، این فود بلاگر در حال حاضر دارای ماشین سانتافه می باشد و تمامی سفر های بین شهری نزدیک را با ماشین خود می رود. همسر او در تمامی سفر ها به همراه او می باشد و در رستوران پا به پای مستر تستر غذا ها را تست می کند و نظر می دهد.

ماجرای فحاشی مستر تستر چه بود؟

بهتر است بدانید که بعد از انتشار عکس این فود بلاگر با سر شتر در قصابی یکی از کارتونیست ها معروف به نام نگار شمس عکس او را می کشد و شروع به نقد و بررسی برای حمایت از حیوانات می کند، به همین دلیل مستر تستر از او می خواهد که کاریکاتور خود را پاک کند و بعد از این عمل شروع به فحاشی زیادی در اینستاگرام خود می کند.

کاریکاتور مستر تستر را چه کسی طراحی کرد؟

کاریکاتور مستر تستر را چه کسی طراحی کرد؟

یکی از کارتونیست های فعال در حقوق حمایت حیوانات این کاریکاتور را طراحی کرد و بعد از واکنش تندی که حمید سپید نام نشان داد و از نگار شمس خواست که کاریکاتور خود را پاک کند و نگار گفت این کاریکاتور نشان دهنده رفتار شماست به شدت عصبانی شد و شروع به فحاشی کرد.

مصاحبه با Mr.taster چگونه بود؟

این فود بلاگر تا به امروز مصاحبه های زیادی را انجام داده است و بعد از آن در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرده است شما می توانید برخی از مصاحبه های این اینستاگرامر را در یوتوب و یا اینستاگرام او ببینید. البته می توانید در آپارات نیز این مصاحبه ها را پیدا کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

حاشیه های این فود بلاگر درباره چه موضوعاتی است؟

این اینستاگرامر تا به امروز حواشی زیادی را در اینستاگرام راه اندازی نکرده است اما بهتر است بدانید که ماجرا سرشتر و کاریکاتور نیز حواشی زیادی را به راه انداخت. بسیاری از افراد به حمایت از نگار شمس و درمقابل این فود بلاگر بلند شدند و از او به خاطر شخصیت زشت و بد دهانی شکایت هایی در اینستاگرام کردند.

رسوایی مستر تستر به علت بود؟

بهتر است بدانید که این فود بلاگر به دروغ می گوید که در شرکتی در انگلیس به نام کاسپید در حال فعالیت و کار می باشد و نقش بسیار مهمی دارد اما واقعیت در این است که اصلا چنین شرکتی وجود ندارد و سال ها پیش ورشکست شده است. باید بدانید که این شخص در حال حاضر به نشانه تاییده خود مجسمه 30 میلیون تومانی را به رستوران ها می فروشد اما سوال اینجاست که چه کسی به این شخص اجازه این کار را داده است و تاییده خود را از چه ارگانی گرفته است؟

ماجرا طلاق این فود بلاگر علنی شد؟

ماجرا طلاق این فود بلاگر علنی شد؟

بعد از این حواشی مدتی بود که این شخص با همسر خود فعالیتی نمی کرد و به گفته همه با یک دیگر به مشکل خورده بودند، چرا که این فود بلاگر دارای اخلاقیات بسیار تندی می باشد. بهتراست بدانید که در حال حاضر با یک دیگر زندگی می کنند و ماجرا طلاق آن ها به طور کلی عملی نشد.

نگار شمس در مقابل بد دهنی این اینستاگرامر چه کرد؟

بهتر است بدانید که نگار شمس به توافق عده ای از فالوور های خود به جان پیج این شخص افتادند و از دروغ های او پرده برداری کردند. نگار شمس در اینباره می گوید که بسیاری از از پیام های این شخص را استوری کردم تا دیگران از شخصیت زشت او با خبر شوند.

سوالات متداول

آیا همسر مستر تستر برای تست غذا پول می گیرد؟

بهتر است بدانید که نام همسر او پگاه می باشد و تا به امروز با رستوران های زیادی قرار داد بسته است. در حال حاضر این زوج بدون هیچ دلیل در اینستاگرام معروف شدند و درآمد های میلیونی به دست آوردند. آنها با رفتن به رستوران ها و تست کردن غذا های آن ها نیز پول در می آورند.

ماجرا طراحی سایت این فود بلاگر چیست؟

بهتراست بدانید که این فود بلاگر در رشته برنامه نویسی تبحر دارد و به دنبال این قضایا کارخانه بزرگ لنت سازی به او پیشنهاد طراحی سایت می دهد اما بعد از مدتی می فهمید که پدر خود پول زیادی به این شرکت داده است تا کار طراحی سایت را به پسر او بدهند.

شهرت این فود بلاگر چگونه اتفاق افتاد؟

این فود بلاگر جدا ازایران در سرتاسر جهان بسیار معروف است و نام او به همین دلیل انتخاب شده است. این شخص مدتی تجارب خود را از خوردن غذا ها به اشتراک می گذاشت و بعد از مدتی به آقای خوش خوراک در آسیا معروف شد و بعد از آن با نام انگلیسی مستر تستردر بین کشور ها دیگر و ایران به شهرت کافی رسید.

اصالت این فود بلاگر به کجا برمی گردد؟

این فود بلاگر اصالتا اردبیلی می باشد اما در انگلیس به دنیا آمده است و در شهر مشهد بزرگ شده است. باید بدانید که این شخص دارای 2 برادر می باشد که هر دو آن ها کوچک تر از این اینستاگرامر می باشند، اما یکی از آن ها بزرگ تر از آن یکی می باشد. این دو برادر به نام های نوید و حسین معروف می باشند و هر دو آن ها کامپیوتر خوانده اند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا