بیوگرافی امل بیوتی به همراه عکس های جذاب او و درآمد ماهیانه اش از تبلیغات

امل بیوتی با نام اصلی امل جاد یکی از بیوتی بلاگر های بسیار معروف ایرانی است. او در اینستاگرام فعالیت چشمگیری دارد و دابسمش های بسیار زیادی در این صفحه به اشتراک می گذارد. او متولد بیست شهریور 1368 است و همسر وی در سال 1367 متولد شده است. وی با همسرش مهدی حقیقی در دانشگاه آشنا شد و این آشنایی سبب ازدواجشان شد.

امل بیوتی کیست؟

امل بیوتی کیست؟

امل بیوتی با نام اصلی امل جاد در فضای مجازی فعالیت بسیاری دارد و او یکی از بلاگر های اینستاگرام معروف ایرانی می باشد. وی در بیست شهریور 1368 در کشور کویت متولد شده است. دارای سه خواهر کوچک تر از خود می باشد و او علاوه بر زبان ایرانی و فارسی بر زبان عربی نیز به طور کامل تسلط دارد. جاد بیوتی از چهار سالگی در مدارس ایرانی تحصیل کرده است. در حال حاضر او در کشور کویت ساکن است و نام همسر او مهدی حقیقی می باشد. همسر او متولد سال1367 است و در دانشگاه با هم آشنا شده اند و این آشنایی منجر به ازدواج شد. همسر او در زمینه هایی که امل فعالیت می کند بسیار با او همکاری دارد و در حال حاضر فرزندی ندارد . امل بیوتی دابسمش های بسیار زیبایی در صفحه خود برای فالوور هایش به اشتراک می گذارد. وی از تعداد بالای فالوور برخوردار است و در اریبهشت سال 1401 تعداد فالوور های وی به دو میلیون و سیصد هزار نفر رسید.

امل بیوتی از مشهور ترین بلاگر های ایرانی به طور میانگین مقداری در حدود هفت الی هشت ساعت در روز خود را به حضور در اینستاگرام پرداخته است. در باقی ساعات روز خود در حال ساخت کلیپ و دابسمش می باشد تا بتواند در صفحه خود برای دیگران به اشتراک بگذارد. چهره زیبای وی تاثیری دو چندان در جذابیت کلیپ هایش دارد و برخی افراد به این دلیل جذلب کلیپ های امل جاد می شوند. مدرک تحصیلی وی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است و در زمینه آرایشی هیچ کلاس و دوره آموزشی نگذرانده است و هرچه در این زمینه فعالیت دارد هنر و خلاقیت خودش می باشد. مادر و خاله ی او در زمینه آرایشگری فعالیتی دارند و امل بیوتی با دیدن هنر آنها به سمت این کار سوق پیدا کرد و در این زمینه موفقیت هایی نیز کسب کرده است.

همچنین او به موسیقی و نقاشی علاقه مند بود و به دلیل علاقه به این رشته ها با خلاقیت بیشتری در زمینه آرایشی فعالیت می کند. فیلم برداری و ادیت کردن کلیپ هایش را گاهی خود و گاهی همسرش انجام می دهد و در بعضی مواقع هر دو به این کار می پردازند. کسانی همچون صدف بیوتی، ملینا تاج، دنیز بیوتی، شل بیوتی و الناز گلرخ از رقیبان سرسخت و قدرتمند امل بیوتی هستند. باید گفت که زندگی شخصی جاد بیوتی با آنچه در کلیپ ها هست بسیار تفاوت دارد. او در کلیپ هایش دختری شرور و مغرور می باشد اما در دنیای واقعی اصلا اینطور نیست. بزرگ ترین آرزوی جاد بیوتی که در بعضی مصاحبه ها به آن اشاره کرده است زندگی در کنار تک تک اعضای خانواده و محیطی پر از آرامش می باشد.

امل بیوتی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

امل بیوتی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

وی از چهار سالگی در مدارس ایرانی تحصیل کرده است و مدرک تحصیلی او کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است. او اوایل اصلا به رشته آرایشی علاقه ای نداشته است اما با گذشت زمان و با دیدن فعالیت چشمگیر مادر و خاله اش در این زمینه به این سمت سوق پیدا کرد. او همچنین به موسیقی و طراحی علاقه داشت. او در زمینه آرایشی اصلا کلاس و آموزشگاهی نرفت و با ایده و استعداد خود توانست در این زمینه کار بسیار عالی داشته باشد. او در سن بیست و پنج سالگی در عرصه آرایشی فعالیت خود را آغاز کرد و به ساخت کلیپ و دابسمش های جذاب پرداخت.

او در همین سال ها به یک بیوتی بلاگر تبدیل شد و ازدواج خود را مانع از پیشرفت می دید اما اینگونه نبود با ازدواج خود و حمایت های بی دریغ همسرش فعالیت او بیشتر شد. امل بیوتی اولین میکاپ حرفه ای خود را بر روی چهره خواهرش در روز عروسی وی انجام داد. ظاهر خواهرش به اندازه ای زیبا و قشنگ بود که همه از میکاپ او تعریف می کردند. این تعریف ها باعث شد او انگیزه ای شکست ناپذیر پیدا کند و تبدیل به یک فرد موفق شود.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

از درآمد واقعی او در هیچ کجا سخن به میان نیامده است. اما می دانیم که او در چندین عرصه به طور همزمان فعالیت می کند. اما در زمینه بلاگری فعالیت بیشتری دارد و این افراد از درآمد بالا و چشمگیری برخوردار هستند.

آدرس پیج اینستاگرام امل بیوتی چیست؟

وی در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد. به طوری که در روز هفت یا هشت ساعت در اینستاگرام فعالیت می کند و بقیه ساعات خود را به ادیت کردن و فیلم برداری می پردازد. برای دستیابی به پیج اینستاگرام آن می توانید با استفاده از آیدی او به پیجش بپیوندید. آدرس پیج های او emelijad، emelijad.admin، lts.emelijad می باشد. با استفاده از آیدی های داده شده می توانید به راحتی به صفحه او دست پیدا کنید.

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های این بیوتی بلاگر مشهور می توانید نام او را در مرورگر های مختلف وارد کنید و به قسمت تصاویر بروید. با این کار به عکس های وی در کنار همسرش و دوستان را می بینید. دومین راه برای دیدن عکس های این بیوتی بلاگر این است که به پیج وی مراجعه کنید و عکس ها و دابسمش های وی را مشاهده کنید. آدرس پیج امل بیوتی در بالا قرار داده شده است.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن کلیپ ها و دابسمش های امل بیوتی می توانید به صفحه او در اینستاگرام سر بزنید. تمامی کلیپ ها و دابسمش ها به صورت پست و استوری در صفحه اش قرار داده شده است. روش دوم برای دیدن کلیپ های او می توانید نام او را در مرورگر های مختلف وارد کنید و کلیپ های این بلاگر مشهور را مشاهده کنید.

آموزش میکاپ امل بیوتی

امل بیوتی در رشته میکاپ فعالیت بسیار زیادی دارد و کلیپ های آموزشی خود را در صفحه اش قرار می دهد. با پیوستن به فالوور های او می توانید پست و استوری های آموزشی آن را مشاهده کنید.

همسر امل بیوتی کیست؟

همسر امل بیوتی کیست؟

امل بیوتی با همسرش مهدی حقیقی در دانشگاه آشنا شد و این آشنایی به ازدواج آن دو ختم شد. این دو زندگی بسیار عاشقانه ای در کنار یکدیگر دارند. مهدی حقیقی حامی بسیار مهربانی برای همسرش می باشد. کارهای ادیت و فیلم برداری کلیپ ها و دابسمش های امل بیوتی بر عهده همسرش می باشد. امل بیوتی در اوایل ازدواج همسرش را مانع موفیقت خود می دید اما به مرور متوجه شد مهدی حقیقی حامی بسیار عالی می باشد. مهدی حقیقی بسیار حمایت کننده بود و به امل بسیار انگیزه می دهد و او را حمایت می کند. بیشتر فیلم برداری ها و ادیت های کلیپ امل به دست همسرش حاضر شده است.

امل بیوتی چه حاشیه هایی داشته است؟

از آنجایی که این بلاگر معروف زیاد اهل مصاحبه کردن نیست به همین علت حاشیه ای نیز ندارد. او علاقه ای ندارد زندگی شخصی خود را برای دیگران به اشتراک بگذارد. پس حاشیه ای نیز نخواهد داشت.

امل بیوتی کجا زندگی می کند؟

او زاده کویت می باشد و در حال حاضر نیز در کشور کویت ساکن است. فعالیت های خود را نیز در کویت ادامه می دهد و او از چهار سالگی در مدارس ایرانی تحصیل کرده است. به زبان ایرانی و فارسی و همینطور زبان عربی تسلط کاملی دارد.

این بیوتی بلاگر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

امل بیوتی با برند های زیادی همکاری می کند. البته برای پی بردن به نام برند هایی که پیشنهاد تبلیغ به امل می دهند باید به تماشای پست و استوری های صفحه وی نشست.

سوالات متداول

 1. امل بیوتی با همسرش در کجا آشنا شده اند؟

  آن ها در دانشگاه با هم آشنا شده و با هم ازدواج کرده اند. در نخستین روز های ازدواج آنها امل بیوتی دچار شک و تردید شد. فکر می کرد که با ازدواج آنها از پیشرفت آن جلوگیری می شود اما اینطور نبود و مهدی حقیقی بسیار مردی مهربان و دلسوز است.

 2. سرگرمی های این بلاگر مشهور چیست؟

  امل بیوتی عاشق موسیقی و طراحی می باشد. با گوش دادن به آهنگ یاس به موسیقی های رپ علاقه مند شد. دیدن سریال های زیبا و هیمنطور بازی مافیا با دوستان و آشنایان از سرگرمی های مورد علاقه این شخص است.

 3. کدام بلاگر های آرایشی با این بیوتی بلاگر رقیب هستند؟

  امل بیوتی از رقیب های سرسختی برخوردار است. صدف بیوتیsadaf beauty، شل بیوتی shell beauty ملینا تاج mellina taj الناز گلرخ elnaz golrokh از افرادی هستند که با امل بیوتی رقابت تنگاتنگی ایجاد کرده اند.

 4. این بلاگر معروف در چه سالی متولد شده است؟

  امل بیوتی بلاگر مشهور ایرانی در بیست شهریور ماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت در کشور کویت متولد شد. همسر وی مهدی حقیقی در سال هزار و سیصد و شصت و هفت متولد شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا